web analytics

НАЈНОВИ

Ослободете се од притисокот: Водењето љубов немора секогаш да биде совршено

Сексот сам по себе е доволен за да се чувствува блискост. Да се чувствувате сакани или само пожелни - во зависност од тоа како...

Неверојатна диета: Слабејте со помош на гумени бонбони

Дали досега сте помислиле дека гумените бомбони може да ви помогнат за да ослабете. Адријан Џенсон автор на книгата "Исхрана со гумени мечки - губење...

Џенифер Анистон повторно се разведува: Фановите тврдат дека ТОЈ е вистинската...

Американската актерка Џенифер Анистон (49) ја изненади светската јавност со објавата за развод од нејзиниот втор сопруг, Џастин Теру (46). Парот беше во брак две...

Скандал! Изјавата на светската пејачка за Косово ја разбесни цела Србија

Пејачката Рита Ора не се срами од тоа да ја подржи самопрогласената независност на Косово. Таа, всушност на Твитер објави дека ќе присуствува на одбележувањето...
Close