web analytics

Хороскоп

Дневен хороскоп за 12 Февруари (понеделник)

ОВЕН ЉУБОВ: Делувате напнато, почнува да ви смета нечие присуство или арогантно однесување. Не сакате да ги смалите своите критериуми. РАБОТА: Понекогаш не е лесно да...

Дневен хороскоп за 11 Февруари (недела)

ОВЕН ЉУБОВ: Непотребно инсистирате на лично докажување пред саканата личност. За промена, покажете повеќе суптилност и нежност во блиските средби. РАБОТА: Доколку постојат отежнати околности во...

Дневен хороскоп за 10 Февруари (сабота)

ОВЕН ЉУБОВ:Различните несогласувања кои вам ве пратат во дијалогот со саканата личност не се безначајни, но не се ни тема која треба постојано да се...

Дневен хороскоп за 9 Февруари (Петок)

ОВЕН ЉУБОВ: Саканата личност искрено сака да ви удоволи, покажете и дека имате доволно доверба во заедничкиот договор. РАБОТА: Нечија приказна ви остава негативен впечаток, не...

Дневен хороскоп за 8 Февруари (Четврток)

  ОВЕН ЉУБОВ: Се наоѓате под притисок, морате да почитувате нечија волја или барања. Ве иритира однесувањето на партнерот. РАБОТА: Продолжената расправија илустрира ваша несигурност или немоќ...

Дневен хороскоп 7 Февруари (среда)

ОВЕН ЉУБОВ: Партнерот се обидува да ви помогне или да ве расположи. Меѓутоа, вие реагирате на спротивен начин. РАБОТА: Почнувате со погрешни информации, па така вашите...

3 Хороскопски знаци кои ќе исплачат “море од солзи” поради љубов во 2018 година

Не може секоја година да биде добра за секого. Понекогаш доаѓаат тешки периоди и мораме да се соочиме со безброј предизвици и тешкотии. За...

Дневен хороскоп за 6 Февруари (вторник)

ОВЕН ЉУБОВ: Нема причина наивно да верувате во нечии ветувања или во ласкави комплименти кои ги добивате. Големиот емотивен занос знае да прелаже. РАБОТА: Избегнувајте ситуации...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 05.02 – 11.02.2017

ОВЕН ЉУБОВ: Ако сте во долга врска, ќе имате потреба од повеќе дружење. На вашата драга личност тоа не мора секогаш да и се допаѓа...

Дневен хороскоп за 05 Февруари (понеделник)

ОВЕН ЉУБОВ: Нема потреба да давате избрзани ватувања, партнерот внимателно го анализира вашето однесување. Прифатете искрен разговор. РАБОТА: Имате впечаток дека од вас се очекува многу...

Најново

Дневен хороскоп за 18 Февруари (недела)

ОВЕН ЉУБОВ: Не дозволувајте во нечие друштво да ви недостига фантазија и емотивна инспирација. РАБОТА: Прифатете корисна идеја и покажете спремност на заедничкиот деловно финансиски договор. ЗДРАВЈЕ:...
Неделен Хороскоп

Неделен Хороскоп 12.02 – 18.02.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Знаете дека можете повеќе и подобро, но тоа не зависи само од вас. Никој не е совршен, па не е ни вашата најдрага...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close