web analytics

Дневен Хороскоп

Дневен хороскоп за 15 Јануари (понеделник)

ОВЕН Денес вашата физичка енергија ќе биде многу висока. Искористете ја така што целиот ден ќе го поминете надвор во природа и во друштво на...

Дневен хороскоп за 14 Јануари (недела)

ОВЕН Новите деловни состаноци ги исполнуваат вашите очекувања и оставаат доволно простор за интересни контакти, кои можат да ја унапредат вашата позиција. Новиот успех делува...

Дневен хороскоп за 13 Јануари (сабота)

ОВЕН Моменталната положба на ѕвездите ви носи убави и интензивни емоции во љубовниот живот. Ако сте во врска, веројатно ќе почувствувате некои промени на подобро....

Дневен хороскоп 12 Јануари (петок)

ОВЕН Ако денес немора да одите на работа, дозволете си повеќе сон и лежење во кревет. Домашните нема да бидат заинтересирани за поголема активност во...

Дневен хороскоп 11 Јануари (четврток)

ОВЕН Деловната тактика која ја спроведувате носи позитивни резултати, но некој дополнително ги проверува вашите способности. Не сакате кога соработниците ви поставуваат различни правила или...

Дневен хороскоп 10 Јануари (среда)

ОВЕН Не верувате во нечија приказна, но истовремено немате ни големо влијание на својата околина. Проблеми ви прави некоја помлада личност која без ваше знаење...

Дневен хороскоп за 9 Јануари (вторник)

ОВЕН Романтичен состанок со потенцијалниот партнер денес, може да доведе до неочекуван стимулативен разговор за теми кои ви се заеднички. Можеби ќе почнете да правите...

Дневен хороскоп за 8 Јануари (понеделник)

ОВЕН Планираните настани не одат во посакуваниот правец, но вие добро се снаоѓате во различните околности на деловна сцена. Умеете да наметнете свое мислење и...

Дневен хороскоп за 7 Јануари (недела)

ОВЕН Вредно ќе работите. Кадровките промени на работа ќе направат да работите и прекувремено. Сите ваши потенцијали ќе бидат насочени кон тоа да ги надминете...

Дневен хороскоп за 6 Јануари (сабота)

ОВЕН Нечија порака или деловна средба имаат позитивно влијание на понатапошниот тек на настаните. Ако сте доволно информиран и претпазлив ве очекува двојна добивка. Употребете...

Најново

Дневен хороскоп за 20 Јануари

ОВЕН Денешниот ден најубаво е да го преспиете. Не се обесхрабрувајте, има луѓе околу вас кои знаат да ја ценат вашата личност и неизмерно ве...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 15.01 – 22.01.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Контактите ќе бидат бројни, но нивниот карактер во емотивна смисла најчесто ќе биде површен. Затоа, за љубовта повеќе ќе зборувате отколку што ќе...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close