web analytics

Дневен Хороскоп

рак

Рак

20.06.2011 - 27.06.2011 ЉУБОВ: Доколку на вас ви се допаѓа некој од работа и сакате да започнете тајна љубовна врска, бидете претпазливи. Таа особа...
лав

Лав

20.06.2011 - 27.06.2011
Девица

Девица

20.06.2011 - 27.06.2011 ЉУБОВ: Многу сте наклонети само кон вашите планови и не обраќате внимание на партнерот. Сепак тој ќе успее на некојси начин...
вага

Вага

20.06.2011 - 27.06.2011 ЉУБОВ: Ако помрачувањето на месечината довело до раскинување или повремено разделување од личноста која ви е драга, ќе бидете спремни да го...
Скорпија

Скорпија

20.06.2011 - 27.06.2011 ЉУБОВ: Многу од тоа што не сте се надевале може да се оствари на љубовен план. Би било добро да размислите...
Стрелец

Стрелец

20.06.2011 - 27.06.2011 ЉУБОВ: Прилично сте недоверливи кон оние кои ви се додворуваат, па дури и кон постојаниот/а партнер/ка. Ако ви се допаѓа некој/а...

Јарец

20.06.2011 - 27.06.2011 ЉУБОВ: Љубовните проблеми може да ви излезат во преден план само ако бидете премногу сентименрални и подготвени да се смирите со...

Дневен хороскоп за 29 Декември (петок)

ОВЕН Ве очекува ново или поучно искуство во деловната соработка. Ќе поттикнете кај себе креативна радозналост, не немојте да ги преминете "рамките на вистината". Важно...

Дневен хороскоп за 13 Февруари (вторник)

ОВЕН ЉУБОВ: Нема потреба да измислувате изговори кои може да ве престават во погрешно светло пред блиската личност. РАБОТА: Доколку неможете да остварите задоволително ниво во...

Дневен хороскоп за 04 октомври

ОВЕН Ќе знаете да ги прилагодите своите интереси на основните критерјуми и да се изборите за подобри услови, а тоа вам ви е и потребно....

Најново

Дневен хороскоп за 18 Февруари (недела)

ОВЕН ЉУБОВ: Не дозволувајте во нечие друштво да ви недостига фантазија и емотивна инспирација. РАБОТА: Прифатете корисна идеја и покажете спремност на заедничкиот деловно финансиски договор. ЗДРАВЈЕ:...
Неделен Хороскоп

Неделен Хороскоп 12.02 – 18.02.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Знаете дека можете повеќе и подобро, но тоа не зависи само од вас. Никој не е совршен, па не е ни вашата најдрага...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close