Дневен Хороскоп

Дневен хороскоп за 28 Јуни (четврток)

ОВЕН Љубовта и романсата денес се во воздухот, затоа слободно опуштете се и почуствувајте ги. Наместо вашето пасивно и енжно чувство на љубов, емоциите кои...

Дневен хороскоп за 18 Февруари (недела)

ОВЕН ЉУБОВ: Не дозволувајте во нечие друштво да ви недостига фантазија и емотивна инспирација. РАБОТА: Прифатете корисна идеја и покажете спремност на заедничкиот деловно финансиски договор. ЗДРАВЈЕ:...

Дневен Хороскоп за 30 Септември

ОВЕН Добра идеја денес е да се разгледа она што би сакале да го направите следно во вашиот живот. Каде сакате да патувате, што сакате...

Дневен хороскоп 10 Јануари (среда)

ОВЕН Не верувате во нечија приказна, но истовремено немате ни големо влијание на својата околина. Проблеми ви прави некоја помлада личност која без ваше знаење...

Дневен хороскоп за 11 Декември (понеделник)

ОВЕН Деловниот довор ве обврзува за строго почитување на заедничките правила и на почитување на различни афинитети. Важно ви е правилно да постапите кон личноста...

Дневен хороскоп 12 Јануари (петок)

ОВЕН Ако денес немора да одите на работа, дозволете си повеќе сон и лежење во кревет. Домашните нема да бидат заинтересирани за поголема активност во...

Дневен хороскоп за 15 Јули (недела)

ОВЕН ЉУБОВ: Непотребно инсистирате на лично докажување пред саканата личност. За промена, покажете повеќе суптилност и нежност во блиските средби. РАБОТА: Доколку постојат отежнати околности во...

Дневен Хороскоп 24 Октомври

ОВЕН Вашите идеи не значат многу, ако вашите соработници не се залагаат за слични принципи во деловно-финансиските аранжмани. Успешните резултати подразбираат взаемна доверба и долгорочна...

Дневен хороскоп за 12 Декември (Вторник)

ОВЕН Доколку се најдете на вистинското место и во вистинското време, ве очекува деловно финансиска добивка или некој вид на јавно признание. Успехот произлегува од...

Дневен хороскоп за 9 Јануари (вторник)

ОВЕН Романтичен состанок со потенцијалниот партнер денес, може да доведе до неочекуван стимулативен разговор за теми кои ви се заеднички. Можеби ќе почнете да правите...

Најново

Дневен хороскоп за 15 Јули (недела)

ОВЕН ЉУБОВ: Непотребно инсистирате на лично докажување пред саканата личност. За промена, покажете повеќе суптилност и нежност во блиските средби. РАБОТА: Доколку постојат отежнати околности во...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 25.06 – 01.07.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Венера во вашето поле на сериозни емоционални и брачни партнерства оваа недела е во некои навистина убави и стабилни аспекти, па сега е...
Close