web analytics

Љубовен хороскоп

Сваштарник љубовен хороскоп за 14 Октомври

ОВЕН Пред вас е еден возбудлив ден, особено ако сте од оние личности кој не сакаат многу да го комлицираат својот живот и за кои...

Сваштарник љубовен хороскоп 12 октомври

ОВЕН Денес звездите ве советуваат да се посветите на партнерот и да му вратите за некоја добра работа која ја направил во минатотот. Поклонете му...

Сваштарник љубовен хороскоп за 11 октомври

ОВЕН На вистински начин успевате да решите одредена ситуација иако постојат големи несогласувања помеѓу луѓето кои се вмешани во целата приказна. Треба да ја контролирате...

Сваштарник љубовен хороскоп за 10 октомври

ОВЕН Денес премногу време размислувате за некоја личност, време е да стапите во акција. Што е тоа што ве спречува? Ако сметате дека пред вас...

Сваштарник љубовен хороскоп за 06 октомври

ОВЕН Денес ќе имате чувство дека вашиот живот бара малку зачин и возбуда. Ако вие и вашиот партнер постојано правите исти работи и врската ви...

Сваштарник љубовен хороскоп 05 октомври

ОВЕН Ако сте фасцинирани од една личност внимавајте да не и се предадете во целост.За вас најдобро е да останете на ниво на флерт...

Сваштарник Љубовен Хороскоп 02 Октомври

  ОВЕН Денеска можно е да имате потешкотии на љубовен план доколку вашиот партнер помисли дека не му посветувате доволно внимание на него. Доколку е тоа...

Сваштарник Љубовен Хороскоп 01 Октомври

ОВЕН Ќе можете да ги надминете сите пречки во љубовниот живот, ако го промените вашиот став и сте сериозни во решавањето на вашите дилеми...

Сваштарник Љубовен хороскоп 30 Септември

ОВЕН Моменталната астрална конфигурација ве охрабрува да организирате иненадна забава на која ќе повикате луѓе со кои можете да се опуштите и добро забавувате. Подигнете...

Сваштарник Љубовен хороскоп 29 Септември

ОВЕН Одвај чекате да земете пауза од вашите деловни и домашни обврски за да поминете квалитетно време со саканата личност. Но, повеќе ќе се...

Најново

Дневен хороскоп за 15 Јануари (понеделник)

ОВЕН Денес вашата физичка енергија ќе биде многу висока. Искористете ја така што целиот ден ќе го поминете надвор во природа и во друштво на...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 08.01 – 14.01.2018

ОВЕН РАБОТА: Со вас управува Марс, планетата акција, чија позиција оваа недела ви носи нови деловни прилики, но и конјукцијата со Уран предупредува сепак да...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close