Љубовен хороскоп

Сваштарник љубовен хороскоп 21 септември

ОВЕН Не бидете изненадени ако се најдете во центарот на вниманието. Некој ве има пикирано на љубовен план, а вие за тоа не сте...

Љубовен хороскоп за 18 Октомври

ОВЕН Денес околу вас ќе владее посебна хармонија и ќе бидете многу смирени и приземни. Тоа ќе ви помогне јасно да ги согледате моменталните околности...

Љубовен хороскоп за 19 Октомври

ОВЕН Вие сакате да се смеете, а нејсреќни сте оние денови кога насмевката ви е возвратена. Денешниот планетарен поредок ви носи многу внатрешна среќа и...

Љубовен хороскоп за 16 Октомври

ОВЕН Денес ќе добиете порака за вашиот љубовен живот од личност чие мислење значи многу за вас. Во однос на личноста која ви значи, штедете...

Сваштарник љубовен хороскоп 23 септември

ОВЕН Ако во брзо време сте се заљубиле или сте почнале некој емотивен однос, денес застанете малку и погледнете ја ситуацијата со други очи. Иако...

Љубовен хороскоп 22 септември

ОВЕН Вие и вашиот љубовен партнер денес можете сериозно да посветите внимание на вашата врска. Тоа е добро и корисно бидејќи имате некои прашања од...

Љубовен хороскоп за 17 Октомври

ОВЕН Денес ќе бидете малку депресивни без конкретна причина, но на крајот од денот ќе излезете од таа лоша фаза. Вечерта вас ве очекуваат полно...

Љубовен хороскоп за 29 Ноември

ОВЕН Положбата на небеските тела денеска ве охрабруваат за свеж почеток на љубовно поле. Иако вам тоа само по себе не ви е доволно за...

Сваштарник љубовен хороскоп за 14 Октомври

ОВЕН Пред вас е еден возбудлив ден, особено ако сте од оние личности кој не сакаат многу да го комлицираат својот живот и за кои...

Сваштарник љубовен хороскоп за 11 октомври

ОВЕН На вистински начин успевате да решите одредена ситуација иако постојат големи несогласувања помеѓу луѓето кои се вмешани во целата приказна. Треба да ја контролирате...

Најново

Дневен хороскоп за 22 Јуни (петок)

ОВЕН Се наоѓате на чекор пред другите и вашите резултати ги надминуваат просечните мерила. Наидувате на добар прием во друштвото, но не треба да се...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 18.06 – 24.06.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Многумина же уживаат, бидејќи одамна не уживале. Можностите за зближување ќе бидат скоро секојдневни.Ако сте сами, облечете се и излегувајте меѓу луѓето. Тие...
Close