Љубовен хороскоп

Сваштарник љубовен хороскоп за 11 октомври

ОВЕН На вистински начин успевате да решите одредена ситуација иако постојат големи несогласувања помеѓу луѓето кои се вмешани во целата приказна. Треба да ја контролирате...

Сваштарник Љубовен Хороскоп 02 Октомври

  ОВЕН Денеска можно е да имате потешкотии на љубовен план доколку вашиот партнер помисли дека не му посветувате доволно внимание на него. Доколку е тоа...

Сваштарник Љубовен Хороскоп 27 Септември

ОВЕН Во текот на утрото имате ѕвезди во очите и пролет во срцето и постојано размислувате за вашата посебна личност. Како се наближувате до попладневните...

Сваштарник љубовен хороскоп 05 октомври

ОВЕН Ако сте фасцинирани од една личност внимавајте да не и се предадете во целост.За вас најдобро е да останете на ниво на флерт...

Љубовен хороскоп за 17 Октомври

ОВЕН Денес ќе бидете малку депресивни без конкретна причина, но на крајот од денот ќе излезете од таа лоша фаза. Вечерта вас ве очекуваат полно...

Сваштарник Љубовен хороскоп 30 Септември

ОВЕН Моменталната астрална конфигурација ве охрабрува да организирате иненадна забава на која ќе повикате луѓе со кои можете да се опуштите и добро забавувате. Подигнете...

Љубовен хороскоп за 29 Ноември

ОВЕН Положбата на небеските тела денеска ве охрабруваат за свеж почеток на љубовно поле. Иако вам тоа само по себе не ви е доволно за...

Сваштарник љубовен хороскоп 21 септември

ОВЕН Не бидете изненадени ако се најдете во центарот на вниманието. Некој ве има пикирано на љубовен план, а вие за тоа не сте...

Љубовен хороскоп 22 септември

ОВЕН Вие и вашиот љубовен партнер денес можете сериозно да посветите внимание на вашата врска. Тоа е добро и корисно бидејќи имате некои прашања од...

Сваштарник љубовен хороскоп 23 септември

ОВЕН Ако во брзо време сте се заљубиле или сте почнале некој емотивен однос, денес застанете малку и погледнете ја ситуацијата со други очи. Иако...

Најново

Дневен хороскоп за 23 Март (петок)

ОВЕН ЉУБОВ: Изгледате вознемирено поради различни дилеми, но партнеро има добра идеја и знае да ве расположи. Усогласете си ги мислите и чувствата/ РАБОТА: Се обидувате...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 19.03 – 25.03.2018

ОВЕН ЉУБОВ: За другите ќе бидете интересни, заводливи и шармантни. Со сите тие карактеристики можете да остварите добри познанства, а можеби и многу повеќе. Не...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close