Неделен Хороскоп

Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 22.01 – 28.01.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Се повеќе ќе се занимавата со вашиот приватен живот и ќе копнеете за љубов. Мали несогласувања или грешки ќе бидат од минлив карактер....
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 15.01 – 22.01.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Контактите ќе бидат бројни, но нивниот карактер во емотивна смисла најчесто ќе биде површен. Затоа, за љубовта повеќе ќе зборувате отколку што ќе...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 08.01 – 14.01.2018

ОВЕН РАБОТА: Со вас управува Марс, планетата акција, чија позиција оваа недела ви носи нови деловни прилики, но и конјукцијата со Уран предупредува сепак да...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 25.12 – 31.12.2017

ОВЕН ЉУБОВ: Во текот на оваа недела вашите емотивни односи ќе се подобрат, а вие ќе бидете поблаги и подискретни. Саканата личност повторно ќе ве...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 18.12 – 24.12.2017

ОВЕН ЉУБОВ: Шаренилото кое сега го живеете се одразува на вашите емотивни односи истотака разновидно. Можете да бегате, можете да трпите, можете иронично да се...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 11.12 – 17.12.2017

ОВЕН РАБОТА: Марс и Јупитер, планетите на акцијата и просперитетот се во осмата куќа на астролошкото поле и заедно со Нептун во полето на работата...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 04.12.2017 – 10.12.2017

ОВЕН ЉУБОВ: Опуштеност или рамнодушност ќе владее во вашите емотивни односи. Многу парови ќе уживаат без притисок да мораат некому нешто да докажат. Повремено исто...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 27.11 – 03.12.2017

ОВЕН ЉУБОВ: Можеби ќе се чувствувате незаинтересирано за некои значајни љубовни потези. Тоа е резултат на вашата блокираност. Објективно, можни се дискретни уживања за помнење....
Неделен Хороскоп

Неделен Хороскоп 06.11.2017 – 12.11.2017

ОВЕН РАБОТА: Венера го напушта вашето седмо поле и го препушта на Марс, вашиот владетел. Ова практично значи дека сега ќе бидете во рамноправна позиција со...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 30.10 – 05.11.2017 година

ОВЕН РАБОТА - Марс во Вага, знак на својата слабост, укажува дека ќе морате да се прилагодите на новиот работен тренд и да "прескокнете" разни...

Најново

Дневен хороскоп за 18 Март (Недела)

ОВЕН ЉУБОВ: Не сакате кога некој ви наметнува дополнителни обврски. Важно е да го сочувате личното достоинство и доброто расположение. РАБОТА: Поради различните недоразбирања во договорот...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп за 12.03 – 18.03.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Конечно ќе се чувствувате побезбедни во вашата врска. Ќе бидете подготвени за различни лудории, па дури и ризици, бидејќи знаете дека парнерот ве...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close