web analytics

Неделен Хороскоп

Неделен Хороскоп

Неделен Хороскоп 14.08-21.08.2017

Овен Работа - Не се нервирајте за проблемите на кој наидувате, бидејки неделата почнува со Месечината во вашиот знак, па така ќе можете поволно да...
Водолија

Водолија

Таа: Сакате да добиете можност за состанок со Рак или Девица за да разговарате околу некоја важна приватна работа која сакате да ја работите...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп за 09.10 – 15.10.2017

ОВЕН РАБОТА: Лошиот аспек на вашиот владетел Марс со планетата на среќата Јупитер, кој досега вам ви ги попречувал плановите се променува во Вторник. Веќе...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 22.01 – 28.01.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Се повеќе ќе се занимавата со вашиот приватен живот и ќе копнеете за љубов. Мали несогласувања или грешки ќе бидат од минлив карактер....

Близнаци

Taa: Многу работи ви тргнуваат на подобро и ќе бидете во состојба да се изборите за вашата положба во друштвото, а уште повеќе и...
риби

Риби

Таа: Ден со многу обрти во вашите активности. Можно е да ве повика ваш близок пријател кој ќе ви предложи состанок со него и...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 18.09 – 24.09.2017

ОВЕН ЉУБОВ: Мирни денови за оние кои се во емотивни врски и бракови. И вашиот владетел Марс и владетелот на партнерските односи Венера, се наоѓаат...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 29.01 – 04.02.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Ќе ви се чини дека љубовта е далеку од вас. Кај некои тоа ќе биде буквално бидејќи драгата личност ќе биде отсутна. Копнежот...
Овен

Овен

Таа: Во најголем интерес ќе ви биде обидот за разговарање со личност во знакот на Овен. Можно е тоа да биде личност со која...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп

За период 17.07.2017-23.07.2017 година ОВЕН Таа: Во текот на овој период ќе бидете многу активни и подготвени да се вклучите во некои нови работи, а ако...

Најново

Дневен хороскоп за 16 Февруари (петок)

ОВЕН ЉУБОВ: Во средба со саканата личност се може да се промени на едноставен начин, покажете добра волја и спремност за пролагодување. РАБОТА: Нема причина да...
Неделен Хороскоп

Неделен Хороскоп 12.02 – 18.02.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Знаете дека можете повеќе и подобро, но тоа не зависи само од вас. Никој не е совршен, па не е ни вашата најдрага...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close