Неделен Хороскоп

Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп за 30.04 – 07.05.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Мало несогласување ќе биде поврзано со вашата потреба да сигурност. Брзо ќе се освестите. Ќе имате чувство дека сте поврзани со целиот свет,...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 23.04 – 29.04.2018

ОВЕН ЉУБОВ: НЕкои би можеле да искусат тајна љубовна врска или својата наклонетост ќе ја кријат од некого, бидејќи така ги одредуваат правилата на однесување....

Близнаци

Taa: Многу работи ви тргнуваат на подобро и ќе бидете во состојба да се изборите за вашата положба во друштвото, а уште повеќе и...
Неделен Хороскоп

Неделен Хороскоп 28.05-03.06.2018

ОВЕН ТАА: Ќе добиете повик за излегување и ќе имате проблеми да излезете на крај со таа личност. Ако ви се допаѓа некој во знакот...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 18.09 – 24.09.2017

ОВЕН ЉУБОВ: Мирни денови за оние кои се во емотивни врски и бракови. И вашиот владетел Марс и владетелот на партнерските односи Венера, се наоѓаат...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп за 02.10 – 08.10.2017

ОВЕН РАБОТА: Владејачката планета Марс е во лошото шесто поле, па затоа се што превземате сега не е во согласност со реалното. Конјукцијата со Венера...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 08.01 – 14.01.2018

ОВЕН РАБОТА: Со вас управува Марс, планетата акција, чија позиција оваа недела ви носи нови деловни прилики, но и конјукцијата со Уран предупредува сепак да...
Водолија

Водолија

Таа: Сакате да добиете можност за состанок со Рак или Девица за да разговарате околу некоја важна приватна работа која сакате да ја работите...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 26.02 – 04.03.2017

ОВЕН ЉУБОВ: Вашите љубовни апетити ќе бидат големи, а објективните прилика мали. Сепак ќе пронајдете рамнотежа и задоволсто. Со пријателите ќе споделите по некоја друстрација....
Овен

Овен

Таа: Во најголем интерес ќе ви биде обидот за разговарање со личност во знакот на Овен. Можно е тоа да биде личност со која...

Најново

Дневен хороскоп за 15 Јули (недела)

ОВЕН ЉУБОВ: Непотребно инсистирате на лично докажување пред саканата личност. За промена, покажете повеќе суптилност и нежност во блиските средби. РАБОТА: Доколку постојат отежнати околности во...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 25.06 – 01.07.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Венера во вашето поле на сериозни емоционални и брачни партнерства оваа недела е во некои навистина убави и стабилни аспекти, па сега е...
Close