web analytics

Хроника

ножеви

100.000 крвави ножеви со кои се убиени луѓе ги искористил да направи “Ангел на...

"Ангелот на смртта" е висок скоро осум метри и некого не го остава рамнодушен. Уметникот Алфи Бредли ја напуштил работата во градежништво и се посветил...

Тинејџерки извршија монструозен чин: Кажаа “Збогум” и го затворија бебето во фрижидер! (Вознемирувачко видео)

Две малолетнички од Тексас се уапсени по објавувањето на видео снимка на Снапчат на кое се гледа како злоупотребуваат бебе. Насилните тинејџерки го чувале осум...

СТРАШНО: Што направила со своето тело… Таа има само 24 килограми (вознемирувачко видео)

Нејзината борба со анорексијата започнала кога имала 13 години. Била покрупна девојка и затоа децата на училиште ја малтретирале. После секое јадење таа почнала...
топоган

Девојка скршила врат додека се спуштала од топоган! Несреќата снимена со камера! (Вознемирувачко Видео)

Девојка доживеа несреќа на топоган во аквапарк, каде што додека се спуштале со пријателите на гума од топоган го скршила вратот. Пријателите побарале помош, а...

Правела селфи, а не знаела дека позади нејзе се случува вистински хорор

Замислете како би ви било вам доколку се наоѓате на некое егзотично место и сигурно би сакале да направите едно селфи, но не знаејќи...

Човек сакал да силува тригодишно и шестгодишно девојче: Семејното куче му ги одгризало пенисот...

"Никогаш немав слушнато нешто слично. Криците кои се слушаа ме потсетуваа на хорор филм. Траеше околу 20 минути" изјавиле соседите во полицискиот записник. Семејното куче...

Ја убила својата сестра близначка, ја облекла нејзината облека и го завела нејзиниот дечко...

Александрија Дувал со својот автомобил во кој седела и нејзината сестра Анастасија, намерно излетата од патот и паднала низ карпа. При несреќата Анастасија починала,...

Монструм провалил во старечки дом и силувал 96 годишна баба

24 годишниот Џејк Морис провалил во дом за стари лица и силувал 96 годишна баба, а покрај тоа што сексуално ја злоупотребил тој и...

Поради групно силување завршила на психијатрија, а параолимпискиот одбор и кажал “Убиј се”

Британската јавност била потресна од шокантната приказна на млада параолимпијка Кејси Кејв (25), која одлучила да каже за стравовите кои ги доживеала и за...

Уште една порно глумица пронајдена мртва! 5-та по ред за неколку месеци

Оливиа Луа е 5-тата млада порно глумица која што е пронајдена мртва во последниве неколку месеци, или подобро кажано од Август 2017 досега. Оливиа Луа...

Најново

Дневен хороскоп за 22 Февруари (четврток)

ОВЕН ЉУБОВ: Ви пречи чувството на монотонија кое се појавува во односот со саканата личност и впечатокот дека сте запоставени во нечии планови. РАБОТА: Чувствувате потреба...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 19.02 – 25.02.201

ОВЕН ЉУБОВ: Без оглед на тоа што ви се намалува љубовното расположение, во срцето сепак ќе имате малку задоволство. Можеби нема да има многу љубовни...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close