Интересно

Мајка збеснала кога слушнала што и кажал професорот на нејзината ќерка

Еден професор со својот коментар го шокирал 12-годишното девојче. 12 годишната Парис Лејн, која оди на училиште во Kearsley Academy, во близина на англискиот град...

“Меланија, навистина ми е жал што спиев со твојот сопруг…”

"Одвај чекав да излезам. Да правиш нешто лошо е една работа, но тоа да го правиш во нечија куќа, во нечиј кревет..." кажала Карен...

Ова се најлошите комплименти кои жените можат да ги слушнат!

Ова не се навистина комплименти, ова се пасивно агресивни коментари на кои никогаш не треба да кажете "благодарам"... Најлошите се оние "комплименти" кои ве оставаат...

Блогерка лажираше патување во Дизниленд, излажа колку години има, а причината ќе ве зачуди!...

Блогерката Керолин Штриц одлучи да спроведе експеримент кој ќе им докаже на луѓето дека на социјалните медиуми сè може да биде "лажирано". Таа се...

Тој е 27 години постар од неа: “Сопругот ми го нарекуваа педофил”

"Без разлика на тоа што мислат луѓето, ние сме пар кој се согласува и се преселивме за да не остават на мир, за да...

Африка се дели на два дела многу побрзо отколку што сите мислеле (видео)

Источна Африка се одвојува од остатокот од континентот во рамките на геолошкото случување со кое за милион година тој континент може да остане без...

Формата на лицето открива скриени особини на вашиот карактер

Нашето лице е наша индивидуалност и тоа е првата работа која луѓето ја забележуваат на нас. Формата на нашето лице игра значајна улога за...

После смртта на својата сопруга го отворил нејзиниот паричник и неможел да поверува што...

Неможел да им поверува на своите очи... Џими и Били Бриланд биде во брак повеќе од 60 години. Тие се венчале во 1954 година и...

Нов тренд на масажа: На оваа жена и плаќаат за да ги гриза, а...

Во Холивуд постои нов тренд на масажа кој не подразбира класично користење на раце, туку се користи устата за гризање на клиентите. Дороти Стејн е...

“Татичко” ѝ вети бесплатно луксузно крстарење низ светот, а таа се согласи да шверцува...

Девојката низ солзи призна дека нејзиниот "татичко" ја регрутирал за носење дрога во Австралија, а таа се согласила затоа што сака да ужива во...

Најново

Дневен хороскоп за 25 Март (Недела)

ОВЕН ЉУБОВ: Проблемите може да се поправат, но исклучиво во договор со блиска личност. Простете му на партнерот за ситните пропусти. РАБОТА: Неизвесноста во деловните преговори...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 19.03 – 25.03.2018

ОВЕН ЉУБОВ: За другите ќе бидете интересни, заводливи и шармантни. Со сите тие карактеристики можете да остварите добри познанства, а можеби и многу повеќе. Не...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close