Интересно

Војник отишол ја запознае новородената ќерка: Кога влегол во болницата му се заледила крвта...

Животот навистина пишува романи... Џејк и Челзи Озборн во септември дознале дека нивниот живот ќе се промени, а вестите биле навистина возбудливи. Како сопруга на војник,...

Најголем срам во историјата на квизот Милионер: Паднала на првото прашање (видео)

Прашањето било навистина едноставно Витни Беселер од Австралија не се прославила со своето знаење во прочуениот квиз "Кој сака да биде милионер", а иако водителот...

Родителите ја бараа изгубената ќерка 24 години, се додека една жена не ја виде...

8 јануари 1994 година беше најлош ден во животот на Ванг Мингкинг и Лиу Денгинг. Додека на нивното работно место продавале овошје во Кина,...

Во 22 недела од бременоста и пукнал водењакот: Мајката направила неверојатна работа за да...

Оваа мајка навистина е храбра. Луиз Адамс и нејзиниот сопруг во 22 недела од доживеале вистински пекол кога нејзиниот водењак неочекувано пукнал. Докторите им кажале...

ТРИ ДЕНА ПОМИНАЛА ВО БОЛНИЦА: Сакала да ги разубави веѓите и да заштеди пари,...

Една американка сакаше да ги разубави веѓите, па купи купон преку една интернет страница и веднаш закажа термин. Таа направи јапонски дизајн на веѓите, беше...
ејакулирал

Малолетник ејакулирал во базен и оплодил 16 девојки!

Шокантно и досега невидено! После луда забава на базен, се случило нешто што досега не сме можеле ни да замислиме. 16 девојки кои присуствувале на забавата,...

“Бев пијан и имав секс со ќерката на мојата девојка: И бев прв…”

Еден маж е фатен во мрежа од лаги и измами дека направил нешто незамисливо. Тој спиел со ќерката на неговата партнерка која му открила...

Се сеќавате ли на детето кое пушеше по 40 цигари дневно? Еве како изгледа...

Алди Ризал уште како двегодишно дете, кое доаѓа од сиромашно село во Индонезија, Суматра, го изненади светот - пушеше по 40 цигари дневно. За среќа,...

За 12 недели од “пивски стомак” добил “плочки”: Погледнете ја неговата неверојатна трансформација (видео)

Својата трансформација ја објавил во забрзано видео Хантер Хобс од Оклахома успеал за само 12 недели да го загуби "пивскиот стомак" и да добие "плочки" Тој...

Што значи ако видите кесичка полна со вода пред нечија влезна врата!?

Дали некогаш сте слушнале за трик против досадните муви, кој нема да ја уништи вашата скара во дворот? Овој трик успева секој пат и...

Најново

Дневен хороскоп за 13 Јули (Петок)

ОВЕН ЉУБОВ: Саканата личност искрено сака да ви удоволи, покажете и дека имате доволно доверба во заедничкиот договор. РАБОТА: Нечија приказна ви остава негативен впечаток, не...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 25.06 – 01.07.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Венера во вашето поле на сериозни емоционални и брачни партнерства оваа недела е во некои навистина убави и стабилни аспекти, па сега е...
Close