Шоубизнис

Сега пуши кога ќе посака: Роби Вилијамс доби интересен подарок од сопругата – плантажа...

Актерката Аида Филд својот сопруг одлучи да го израдува со нешто што посебно обожава, затоа што е познато колку тој ужива во марихуаната. Роби Вилијамс...

НЕ МОЖЕШЕ ДА ОДИ И ЗНАЕШЕ ДЕКА УМИРА? Ова видео е доказ за ужасниот...

Смртта на младиот Ди-Џеј Авичи се уште еедна од главните теми. Иако властите не нашле сомнеж, овие снимки се доказ за ужасниот животен стил...

Познатиот пејач објави прекрасен момент со близнаците! (Фото)

Пејачот Енрике Иглесијас (42) и поранешната тенисерка Ана Курникова (36), на крајот од минатата година станаа родители на близнаците Николас и Луси. Популарниот пејач целосно...

МИНАТОТО НА ПОЗНАТИОТ АКТЕР ЌЕ ВЕ ШОКИРА: Ченинг Татум работел многу работи кои сега...

Американскиот актер Ченинг Татум (37) е еден од најпопуларните актери на Холивуд, но малкумина знаат што правел пред да стане актер. Актерот кој е познат...

УШТЕ ЕДНА РОМАНТИЧНА ВЕЧЕР ЗА 20 ГОДИШНАТА МАМА: Фановите бесни, Кајли Џенер и Тревис...

Само неколку дена по лудиот фестивал во Кочела, јавноста повторно бесна на Кајл Џенер. Младата мајка беше забележана со нејзиниот партнер Тревис Скот на...

ЈА КРИЕШЕ ДЕВОЈКАТА ОД ОЧИТЕ НА ЈАВНОСТА: Холивудскиот глумец конечно фотографиран со 23 години...

Холивудскиот актер Леонардо Дикаприо (43) ужива во врската со младата аргентинка Камила Мороне, но дури сега се појавија пред јавноста. Овој пар е во врска...

Ријана шокираше со стајлингот!(Фото)

Славната пејачка Ријана (30) сака да експериментира со стајлингот, но не ни помисли дека фановите ќе плукаат по нејзината дневна комбинација. Имено, таа на Инстаграм...

Ким Кардашијан започнува ново ријалити шоу! (Видео)

Ким Кардашијан ќе се здружи со својата шминкерот Марио Дедивановиќ за новото ријалити под наслов “Glam Masters”. Старлетата непрестано смислува нови проекти кои и носат...

ШОК ИЗДАНИЕ НА ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА: Ја помешаа со порно актерка! (Фото)

Американската пејачка Ники Минаж, која е позната по своите бројни провокативни изданија, овој пат успеа да се надмине себе си. Имено, таа се појави на...

РАПЕРКАТА САКАЛА ОГРОМЕН ЗАДНИК ЗАТОА ШТО ДЕЧКОТО ЈА ИЗНЕВЕРИЛ: Ја одвеле во подрум и...

Раперката Канди Би одлучила да го зголеми задникот, но тоа за малку ќе ја чинеше живот. https://instagram.com/p/BhZwFzgBiqY/?utm_source=ig_embed Имено, нејзиниот дечко ја изневерил со неговата сопруга која...

Најново

Дневен хороскоп за 12 Мај (Сабота)

ОВЕН Ниту односот со деловните соработници ниту односот со шефовите денес ќе биде лесен. По извесно е дека ќе се обидете да се вклопите, но...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 07.05 – 13.05.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Наредните денови добро ќе се забавувате и ќе бидете без притисок од тоа дека нешто морате да направите. Ќе уживате со партнерот. Спонтаноста...
Close