Шоубизнис

СИТЕ ЛУДУВААТ ПО ХОЛИВУДСКАТА УБАВИЦА, НО…Со еден детал ја згрози јавноста, никој не верува...

Селма Хајек ги изненади своите фанови кога се појави во едно неочекувано издание на еден настан. Беше облечена во маица од познатиот бренд, чиј супервизор...

РАПЕРКАТА САКАЛА ОГРОМЕН ЗАДНИК ЗАТОА ШТО ДЕЧКОТО ЈА ИЗНЕВЕРИЛ: Ја одвеле во подрум и...

Раперката Канди Би одлучила да го зголеми задникот, но тоа за малку ќе ја чинеше живот. https://instagram.com/p/BhZwFzgBiqY/?utm_source=ig_embed Имено, нејзиниот дечко ја изневерил со неговата сопруга која...

Познатиот американски актер осуден: Бил Кози беше прогласен за виновен за сексуална злоупотреба!

Американскиот актер и комичар Бил Козби беше прогласен за виновен за сексуална злоупотреба. Да потсетиме, во јуни минатата година, судија на американскиот суд го поништи...

РОДИТЕЛИТЕ НА ПОЧИНАТИОТ ДИ-ЏЕЈ ИСПРАТИЈА ЕМОТИВНА ПОРАКА: Тој неможеше понатака, но неговата музика ќе...

Во соопштението на шведски јазик, родителите на починатиот Тим Берлинг, кој остави огромна слава како Авичи, и се заблагодари на јавноста за мирот кој...

ШОК ИЗДАНИЕ НА ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА: Ја помешаа со порно актерка! (Фото)

Американската пејачка Ники Минаж, која е позната по своите бројни провокативни изданија, овој пат успеа да се надмине себе си. Имено, таа се појави на...

Ова е Мис Универзум: Пред натпреварот ослабнала 50 килограми! Нејзината трансформација ќе ве остави...

Русинката Ксенија Усолкина (33) стана Мис Универзум откако ја претставуваше својата земја на финалната вечер во турскиот град Анталија. Тоа со што посебно ги импресионираше...

УШТЕ ЕДНА РОМАНТИЧНА ВЕЧЕР ЗА 20 ГОДИШНАТА МАМА: Фановите бесни, Кајли Џенер и Тревис...

Само неколку дена по лудиот фестивал во Кочела, јавноста повторно бесна на Кајл Џенер. Младата мајка беше забележана со нејзиниот партнер Тревис Скот на...

Исчезна видеото со 5 милијарди прегледи: Хакери го избришаа видео спотот за “Despacito” од...

Освен "Despacito", од YouTube се избришани уште неколку видео спотови. Спотот за песната "Despacito", кој наводно ја достигнал цифрата од 5 милијарди прегледи, исчезна од...

Сега пуши кога ќе посака: Роби Вилијамс доби интересен подарок од сопругата – плантажа...

Актерката Аида Филд својот сопруг одлучи да го израдува со нешто што посебно обожава, затоа што е познато колку тој ужива во марихуаната. Роби Вилијамс...

ЌЕ ВИ СЕ ЗАВРТИ ВО ГЛАВА ОД ЦИФРИ: Нема да верувате колку ПАРИ се...

Организаторите на овогодинешната "Евровизија" се обидоа да и дадат на публиката спектакл кој не се гледа секојдневно на малите екрани, а вечерва е втората...

Најново

Дневен хороскоп за 12 Мај (Сабота)

ОВЕН Ниту односот со деловните соработници ниту односот со шефовите денес ќе биде лесен. По извесно е дека ќе се обидете да се вклопите, но...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 07.05 – 13.05.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Наредните денови добро ќе се забавувате и ќе бидете без притисок од тоа дека нешто морате да направите. Ќе уживате со партнерот. Спонтаноста...
Close