Шоубизнис

Силвестер Сталоне обвинет за силување

Аметиканските обвинители започнале истрага за да утврдат дали има основа актерот кривично да биде гонет поради наводно сексуално злоупотребување. Адвокатската канцеларија од Лос Анџелес го...

Предупредување до сите родители – помеѓу децата владее интернет смртоносна игра! (Видео)

Во Америка, најмногу меѓу децата, завладеа нова луда игра, и само прашање е кога ќе се пресели и во Европа. Играта се вика "...

Ја прогласиле за најубава Русинка на Инстаграм, но пред да направи пластични операции била...

Светлана Бијалова е прогласена за најубава Русинка на Инстаграм. Таа оваа титула ја доби од страна на порталот Royalfashionist. https://www.instagram.com/p/lv3R1BGCF3/ Светлана на својот Инстаграм профил има...
Сања Кужет

Сања Кужет се враќа на малите екрани

Водителката Сања Кужет која на Македонската јавност и е позната по тоа што беше водителка на шоуто "Zvezde Granda" повторно се враќа на малите...

Анџелина Џоли вљубена во “Тор”

Глумицата Анџелина Џоли (42) и глумецот Крис Хемсворт (34) кој што во јавноста остана познат по улогата на Тор во истоимениот филм, се најдоа...

Сите ја знаат како постојано насмеана: Милица Тодоровиќ ја признала и својата друга страна

Милица Тодоровиќ е позната по тоа што постојано е насмеана, но пејачката сега ја признала и својата друга страа. Иако каде и да се појави...
Ана Севиќ

Ана Севиќ сеуште чува снимки од Аца Лукас (Видео)

Откако изби скандал дека Ана Севиќ сопругата на Дарко Лазиќ сеуште му праќа пораки на Аца Лукас, јавноста не стивнува. Ана сеуште чува приватна...
холивудтски развод

Еден од омилените холивудски парови се разведува после 8 години брак

Актерскиот пар познат по улогите во комедиите ја шокираа јавноста со веста за разводот. Иако беа миленици на јавноста, сепак се чини дека и кај...

Емили Ратајковски ги почасти фановите со секси снимка, но една работа многу ги разочара!...

Емили го прослави својот 27-ми роденден во друштво на сопругот и пријателите. Емили Ратајковски е една од најсекси жените на светот, па секоја нејзина објава...
Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ

Пријовиќ глава неможе да крене од љубоморниот Филип

Српската пејачка Александра Пријовиќ кој што неодамна го објави својот нов албум "Тестамент" си има големи проблеми со нејзиното момче Филип. Таа во едно интервју...

Најново

Дневен хороскоп за 12 Јули (Четврток)

  ОВЕН ЉУБОВ: Се наоѓате под притисок, морате да почитувате нечија волја или барања. Ве иритира однесувањето на партнерот. РАБОТА: Продолжената расправија илустрира ваша несигурност или немоќ...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 25.06 – 01.07.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Венера во вашето поле на сериозни емоционални и брачни партнерства оваа недела е во некои навистина убави и стабилни аспекти, па сега е...
Close