Балкан

Кача Грујиќ во брутално издание на свадбата на Александра и Филип (фото)

Една од најзгодните пејачки, Катарина Грујиќ присуствуваше на свадбата на Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ. Познатата пејачка за овој настан се определила за провокативен стајлинг,...

“Куршум за тој кој ќе ја допре”: Синот на Цеца објави фотографија од Богдана,...

Вељко Ражнатовиќ објави фотографија од својата вереница, заедно со порака која ги изненади сите Вељко Ражнатовиќ со својата вереница Богдана Родиќ присуствуваа на гламурозната прослава...

Горд и благодарен што си со мене… Новак Ѓоковиќ со емотивна порака и го...

"Го славам раѓањето на мојата најголема љубов, мојата инспирација и поддршка" напишал меѓу останатото Новак. Сопругата на Новак, Јелена Ѓоковиќ го прослави својот роденден. Се...

Таа со секси црвен фустан, тој во шмекерска комбинација: Вељко и неговата вереница на...

Цеца Ражнатовиќ го прослави својот 45 роденден и направи забава на која присуствуваше и нејзиниот син во друштво со неговата вереница, Богдана Родиќ. ...

Цеца Ражнатовиќ во проѕирен фустан за својот роденден: Никој неможеше да го оттргне погледот...

Цеца Ражнатовиќ на 17 јуни наполни 45 години, а по повод својот роденден таа направи и роденденска забава. На својата прослава, фолк пејачката дојде во...

Сите фотографии од голата Карлеуша,покриена само во боите на српското знаме (фото)

"Верувам дека не само што ќе ја поминеме групата, туку и ќе го изненадиме целиот свет. Во спортот се е можно" кажува Карлеуша. Таа обоена...

Цеца Ражнатовиќ со емотивна порака се присетува на своите почетоци и открива кој е...

Цеца Ражнатовиќ се присетува на своите почетоци и открива кој е човекот кој го препознал нејзиниот талент кога имала само 14 години. "Се започна така....

Милица Павловиќ во провокативен фустан: Нејзиниот настап со Аца Лукас ќе ве остави без...

Доколку сте ја пропуштиле изведбата на дуелот на Милица Павловиќ и Аца Лукас "Кидаш ме", на Ѕвездите на Град, сега имате можност да го...

Милица Тодоровиќ во опуштено издание покажала како изгледа без шминка (фото)

Пејачката на своите следбеници на Инстаграм им покажала како изгледа без грам шминка на лицето. Милица Тодоровиќ е една од најубавите српски пејачки, но за...

Јелена Карлеуша, гола во боите на српското знаме ја поддржува репрезентацијата на Србија на...

Пејачката Јелена Карлеуша на социјалните мрежи ја поддржува фудбалската репрезентација на Србија на Светското првенство. Своето голо тело го обоила во боите на српското знаме,...

Најново

Дневен хороскоп за 15 Јули (недела)

ОВЕН ЉУБОВ: Непотребно инсистирате на лично докажување пред саканата личност. За промена, покажете повеќе суптилност и нежност во блиските средби. РАБОТА: Доколку постојат отежнати околности во...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 25.06 – 01.07.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Венера во вашето поле на сериозни емоционални и брачни партнерства оваа недела е во некои навистина убави и стабилни аспекти, па сега е...
Close