Балкан

Цеца Ражнатовиќ во проѕирен фустан за својот роденден: Никој неможеше да го оттргне погледот...

Цеца Ражнатовиќ на 17 јуни наполни 45 години, а по повод својот роденден таа направи и роденденска забава. На својата прослава, фолк пејачката дојде во...

Остварување на најголемиот сон: Се породи Слаџа Алего. Кое име го даде на детето?

После многу обиди, сонот на Слаџа конечно се оствари. Слаџа Алегро се породи и на свет ја донесе својата прва ќерка. Породувањето поминало без проблеми,...

Синот на Цеца се соблече по боксерици и ги покажа мускулите. Жените останаа без...

Вељко Ражнатовиќ со една фотографија покажа дека е подготвен за во риногот. Вељко често објавува фотографии од напорните боксерски тренинзи. Припадничките на понежниот пол кои...

“Куршум за тој кој ќе ја допре”: Синот на Цеца објави фотографија од Богдана,...

Вељко Ражнатовиќ објави фотографија од својата вереница, заедно со порака која ги изненади сите Вељко Ражнатовиќ со својата вереница Богдана Родиќ присуствуваа на гламурозната прослава...

ПОДОБРА И ОД КИМ КАРДАШИЈАН: Карлеуша “растури” во секси комбинација! (Фото)

Јелена Карлеуша во последната епизода на "Ѕвездите на Гранд", "растури" со својот стајлинг, но и со облините. https://www.instagram.com/p/BhW5n6OFTL0/?taken-by=karleusastar Имено, популарната пејачка облече топ и хеланки, кои...

Сораја ја “запали” Москва: По пристигнувањето ги покажа своите гради (фото)

Сораја на почетокот на јуни е депортирана од Србија во Црна Гора, а после својата матична земја наводно орпатувала во Америка, потоа во Италија...

Милица Тодоровиќ во опуштено издание покажала како изгледа без шминка (фото)

Пејачката на своите следбеници на Инстаграм им покажала како изгледа без грам шминка на лицето. Милица Тодоровиќ е една од најубавите српски пејачки, но за...

“Премногу сум среќна”: Гога Секулич е бремена во својата 41 година!

Пејачката е бремена и го очекува своето прво дете со вереникот Урос Домановиќ. На неа и се исполнила најголемата желба, па наскоро ќе стане мајка....

Ги покажа мускулите: Сека објави фотографија од нејзиниот сопруг без маица. Жените останаа без...

Веќе осум години Сека е во брак со Вељко кого навистина го обожава. Фолк ѕвездата на социјалните мрежи објави заедничка фотографија на која нејзиниот...

Цеца Ражнатовиќ заблеска во студиото на Гранд, па прошета со новата фризура (фото)

Фолк ѕвездата била гостинска на снимањето на новата емисија "Никогаш не е доцна" Во една од наредните епизоди на емисијата "Никогаш не е доцна" ќе...

Најново

Дневен хороскоп за 15 Јули (недела)

ОВЕН ЉУБОВ: Непотребно инсистирате на лично докажување пред саканата личност. За промена, покажете повеќе суптилност и нежност во блиските средби. РАБОТА: Доколку постојат отежнати околности во...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 25.06 – 01.07.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Венера во вашето поле на сериозни емоционални и брачни партнерства оваа недела е во некои навистина убави и стабилни аспекти, па сега е...
Close