Балкан

Таа со секси црвен фустан, тој во шмекерска комбинација: Вељко и неговата вереница на...

Цеца Ражнатовиќ го прослави својот 45 роденден и направи забава на која присуствуваше и нејзиниот син во друштво со неговата вереница, Богдана Родиќ. ...

Се појави снимка од Марија Шерифовиќ со долга коса и потпетици (видео)

Марија Шерифовиќ е една од најпознатите пејачки на овие простори. Овие денови на интернет кружи снимка која е постара од 10 години на која...

Ова е новата девојка на Дарко Лазиќ: Кога ќе ја видите во танга, ќе...

После разводот од Ана Севиќ, пејачот Дарко Лазиќ најде утеха во прегратките на хрватската пејачка Оливера Матијевиќ. Новата девојка на Дарко живее во Задар. Таа...

Горд и благодарен што си со мене… Новак Ѓоковиќ со емотивна порака и го...

"Го славам раѓањето на мојата најголема љубов, мојата инспирација и поддршка" напишал меѓу останатото Новак. Сопругата на Новак, Јелена Ѓоковиќ го прослави својот роденден. Се...

СТАНИЈА БАРА МАЖ: Познатата старлета се изјасни на Инстаграм, а ова се нејзините услови!...

Станија Добројевиќ е сон за многу мажи, но сега конечно призна дека има една "маана". Најпознатата старлета на својот инстаграм профил објави фотографија од кујна,...

Карлеуша каква што не сте ја виделе: Отпатува во Турција, а нејзиниот стајлинг ќе...

Јелена Карлеша често се облекува провокативно, но добро знаеме дека во приватниот живот сака и доста "лежерна" облека. На нејзиниот Инстаграм објави видео на кое...

После разводот Ана Николич го доби старателството врз ќерката

Ана Николич и Стефан Џурич - Раста бе а во брак негде околу година ипол, а пред само 3 месеци ја добија и нивната...

Цеца Ражнатовиќ ги намали градите! – Оперирана во строга тајност! (Фото)

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ беше оперирана во строга доверливост пред две недели. Кон крајот на јануари, пејачката отиде на хируршка интервенција, а тоа беше...

Најзгодната бугарка, плејбој моделот Николета Лозанова! (Фото)

Не постои маж на Балканот кој не знае за една од најубавите Бугарки, плејбој моделот Николета Лозанова. Николета се прослави како сопруга на фудбалерот Валериј...

“Тебе ти стои се убаво”: Нивес повторно се “расфрла” со атрибутите… (Фото + Видео)

Атрактивната и згодната писателка и глумица неодамна одмараше во Дубровник, а сега на инстаграм објави две видеа на кој во прв план се нејзините...

Најново

Дневен хороскоп за 23 Јуни (сабота)

ОВЕН Вие чувствувате потреба да се фокусирате на вистински, материјални работи. Можеби нема да бидете "на ти" со емоциите, но сигурно ќе бидете опкружени со...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 18.06 – 24.06.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Многумина же уживаат, бидејќи одамна не уживале. Можностите за зближување ќе бидат скоро секојдневни.Ако сте сами, облечете се и излегувајте меѓу луѓето. Тие...
Close