ДАЛИ Е ОВА РЕАЛНО? Погледнете зошто сите мислат дека телохранителот е вистинскиот татко на нејзиното дете! (Фото)

ДАЛИ Е ОВА РЕАЛНО? Погледнете зошто сите мислат дека телохранителот е вистинскиот татко на нејзиното дете! (Фото)

Дечкото кој работи како телохранител на Кајли Џенер, го излуде интернетот, не само поради својот изглед, туку и поради неверојатната сличност на нејзиното бебе.

Ријалити ѕвездтата неодамна ја доби ќерката Сторм со раперот Тревис Скот, но фотографиите кои кружат на интернет предизвикаа големи сомнежи.

A post shared by TIM CHUNG (@timmm.c) on

Тим Чунг исто така се занимава и со манекенство, а по професија е полицаец, а целото свое време го посветува на познатата ријалити ѕвезда.