Драстична промена: Анастасија Ражнатовиќ пред пластичните операции (фото)

blic.rs

Анастасија, ќерката на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ стана вистинска убавица која одзима здив каде и да се појави.

Сепак на нејзиното лице се видливи промените во однос на изгледот кој го имала пред неколку години.

Иако и тогаш можеше да се пофали со совршена убавина, Анастасија решила своето лице дополнително да го разубави, па направила мали естетски зафати, а тоа што немоможе да помине незабележано се нејзините видливо пополни усни.

Има многу луѓе кои сметаат дека овие промени не и се потребни, но има и такви на кои новиот изглед на Анастасија повеќе им се допаѓа.

Anastasija Raznatovic

A post shared by @ hvala_plasticaru on