Емили Ратајковски ги почасти фановите со секси снимка, но една работа многу ги разочара! (видео)

Емили го прослави својот 27-ми роденден во друштво на сопругот и пријателите.

Емили Ратајковски е една од најсекси жените на светот, па секоја нејзина објава внимателно е следена од милиони фанови.

На 7-ми јуни Емили наполни 27 години, а роденденот го прослави со сопругот и пријателите. Не заборави ниту на своите фанови, па ги почасти со една секси снимка на која во прв план се нејзините гради и задник.

Меѓутоа иако имаше многу лајкови и коментари, тоа што ги збуни нејзините фанови е чудниот израз на лицето, но и движењата. Некои дадоа дознаење дека се разочарани од начинот на танцување.

Way too much fun. Thank you all for the bday wishes!

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Loading...