Ги покажа мускулите: Сека објави фотографија од нејзиниот сопруг без маица. Жените останаа без здив

Веќе осум години Сека е во брак со Вељко кого навистина го обожава. Фолк ѕвездата на социјалните мрежи објави заедничка фотографија на која нејзиниот сопруг го привлече целото внимание.

Moj muž, moja podrška u svemu! ❣️🙏🏻😍

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

Loading...