Карлеуша каква што не сте ја виделе: Отпатува во Турција, а нејзиниот стајлинг ќе ве зачуди! (Фото+Видео)

Карлеуша каква што не сте ја виделе: Отпатува во Турција, а нејзиниот стајлинг ќе ве зачуди! (Фото)

Јелена Карлеша често се облекува провокативно, но добро знаеме дека во приватниот живот сака и доста “лежерна” облека.

На нејзиниот Инстаграм објави видео на кое се гледа како да е од бајка, во летен фустан и машничка на глава.

Сите ги забележаа бујните гради на пејачката, но и дека ги прати модните трендови, така што нема сомнение дека веќе од утре ќе започнат да го копираат нејзиниот нов стил.

La dolce vita ☀️💃🏼❤️ @dolcegabbana #zorlu #istanbul #yenge

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Kisses to all my followers 😘👋🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Loading...