Карлеуша на урнебесен начин му ја честита 10-тата годишнина од бракот на својот сопруг (фото)

Јелена и Душко денес слават 10 години од својот брак.

Со фотографија од својата венчавка, таа на Душко му честиташе деценија во брачниот живот, а пораката покрај фотографијата не беше емотивна туку духовита.

“На сопругот Душко му честитам 10 години брак со песната – Какву жену имам, боље да је немам” напишала Јелена на својот Твитер профил.