КРАЈНО СЕКСИПИЛНО: Рада Манојловиќ со својот нов изглед ги шокираше сите! (Фото)

КРАЈНО СЕКСИПИЛНО: Рада Манојловиќ со својот нов изглед ги шокираше сите! (Фото)

Рада Манојловиќ го најави спотот за дуетот со Леон, а по секоја веројатност, пејачката ќе биде во крајно провокативна и интересна комбинација.

“Станува збор за дует со Леон, песната се вика “Lavje krzno”, а автори се моите драги Аспиринци, Милош Рогановиќ и Филип Милетиќ”, најави Рада.

Една од фотографиите таа ја покажа на Инстаграм, а промената им се допадна на оние кои ја сакаат.

👽

A post shared by Radmila Rada Manojlovic (@radamanojlovic) on

“Многи си променета”, “различна и преубава”, “вауу, може”, се некои од коментарите кои можат да се најдат под објавата на Рада.

Loading...