“Куршум за тој кој ќе ја допре”: Синот на Цеца објави фотографија од Богдана, а пораката ги шокираше сите (фото)

Вељко Ражнатовиќ објави фотографија од својата вереница, заедно со порака која ги изненади сите

Вељко Ражнатовиќ со својата вереница Богдана Родиќ присуствуваа на гламурозната прослава на 45-тиот роденден на својата мајка Цеца.

Најголемо внимание привлече Богдана, но за да не изостане тој на инстаграм објави фотографија со порака:

“Врелите усни на мојата Богдана, куршум за тој кој ќе ги допре” напишал Вељко.