Музика

ШОК ИЗДАНИЕ НА ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА: Ја помешаа со порно актерка! (Фото)

Американската пејачка Ники Минаж, која е позната по своите бројни провокативни изданија, овој пат успеа да се надмине себе си. Имено, таа се појави на...

РАПЕРКАТА САКАЛА ОГРОМЕН ЗАДНИК ЗАТОА ШТО ДЕЧКОТО ЈА ИЗНЕВЕРИЛ: Ја одвеле во подрум и...

Раперката Канди Би одлучила да го зголеми задникот, но тоа за малку ќе ја чинеше живот. https://instagram.com/p/BhZwFzgBiqY/?utm_source=ig_embed Имено, нејзиниот дечко ја изневерил со неговата сопруга која...

Исчезна видеото со 5 милијарди прегледи: Хакери го избришаа видео спотот за “Despacito” од...

Освен "Despacito", од YouTube се избришани уште неколку видео спотови. Спотот за песната "Despacito", кој наводно ја достигнал цифрата од 5 милијарди прегледи, исчезна од...

ПОДОБРА И ОД КИМ КАРДАШИЈАН: Карлеуша “растури” во секси комбинација! (Фото)

Јелена Карлеуша во последната епизода на "Ѕвездите на Гранд", "растури" со својот стајлинг, но и со облините. https://www.instagram.com/p/BhW5n6OFTL0/?taken-by=karleusastar Имено, популарната пејачка облече топ и хеланки, кои...

Карлеуша каква што не сте ја виделе: Отпатува во Турција, а нејзиниот стајлинг ќе...

Јелена Карлеша често се облекува провокативно, но добро знаеме дека во приватниот живот сака и доста "лежерна" облека. На нејзиниот Инстаграм објави видео на кое...

Марк Ентони и Вил Смит направија луда забава на луксузна јахта: Заиграа салса и...

Марк и Вил направија луда забава на јахта, а колку добро се забавуваа сведочи нивното видео кое се појави на Инстаграм. Актерот Вил Смит се...

САША КОВАЧЕВИЌ СПРЕМЕН ЗА ЖЕНЕЊЕ: Во неговиот стан ја всели девојката и нејзината ќерка!...

Пејачот по девет месеци врска, започна заеднички живот со поранешната мисица, Зорана Тасовац. Саша Ковачевиќ и неговата девојка, Зорана Тасовац, конечно почнаа да живеат заедно. Тимот...

Бијонсе и Џеј Зи ги носат децата на турнеја: Кога ќе ги слушнете нивните...

Пејачката Бијонсе (36) и нејзиниот сопруг Џеј Зи (48) се сметаат за најбогатиот славен пар, и не е изненадувачки што тие често се расфрлаат...

Бритни Спирт ја критикуваат поради ОВИЕ фотошопирани фотографии. Сите и се смеат! (Фото)

Поп-пејачката Бритни Спирс се најде на мета на критичарите поради фотошопирани фотографии. Таа стана заштитно лице на еден познат бренд, а кога се пофали со...

Џенифер Лопез ја скрати својата долга коса и направи “БУМ” на интернет! (Фото)

Познатата актерка и пејачка Џенифер Лопез (48) направи "бум" на социјалните мрежи со новата фризура. Имено, на Инстаграм се појави фотка од Џеј Ло, која...

Најново

Дневен хороскоп за 15 Јули (недела)

ОВЕН ЉУБОВ: Непотребно инсистирате на лично докажување пред саканата личност. За промена, покажете повеќе суптилност и нежност во блиските средби. РАБОТА: Доколку постојат отежнати околности во...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 25.06 – 01.07.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Венера во вашето поле на сериозни емоционални и брачни партнерства оваа недела е во некои навистина убави и стабилни аспекти, па сега е...
Close