Музика

Цеца прозборе за љубовниот живот после Аркан: Не бев сама, имаше по некоја врска...

Светлана Цеца Ражнатовиќ ретко зборува за емоциите и за нејзините врски, но за тоа, како што вели, има причина... Фолк дивата конечно одлучи да каже...

Бритни Спирс се пофали со бујните гради: Повеќе не е “буцка”! (Видео)

Бритни Спирс иако е моментално на одмор, не престанува секојдневно да везба. За да се пофали со својот напредок, таа го сними нејзиниот тренинг...

Сека Алексиќ со своите секси облини, во новиот спот, ќе ги распамети мажите! (Фото)

Познатата пејачка, Сека Алексиќ, наскоро ќе издаде нов сингл, а исто така и видео спот, кој навистина ќе им се допадне на мажите. Сека ги...

Селена и Џастин повторно заедно!? – Музичките ѕвезди поминаа ноќ заедно (Фото)

Се шпекулира дека Селена Гомез ја прекина врската со пејачот The Weeknd и се врати на поранешниот дечко. Џастин Бибер (23) и Селена Гомез (25)...

Бритни Спирс има и друг скриен талент! Ги истакна градите и покажа што знае!...

Пејачката им покажала на своите обожаватели дека покрај пеењето и танцувањето има талент за кој никој не знае, тоа е цртењето. Бритни Спирс им откри...
izvor-youtube

Саша Ковачевиќ под туш со згодна манекенка

Миленикот на женската публика Поп пејачот Саша Ковачевиќ деновиве го презентираше својот нов спот за песната "Kazes Ne". Поп пејачот спотот го објави во петокот....

КОНЕЧНО СЕ ОГЛАСИ: Еве како изгледа Наташа Беквалац во 8-от месец од бременоста! (Фото)

Поп пејачката Наташа Беквалац во март ќе му подари ќеркичка на сопругот Лука Лазукич. Таа се повчече од јавноста изминативе месеци, а сега конечно...

Шакира поради сериозни здраствени проблеми ја откажува турнејата!

Шакира (40), поради бавното закрепнување на гласна жица што претходно ја повредила, принудена е да ја откаже американската и канадската турнеја. Колумбиската пејачка денеска објави...

Цеца Ражнатовиќ ги намали градите! – Оперирана во строга тајност! (Фото)

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ беше оперирана во строга доверливост пред две недели. Кон крајот на јануари, пејачката отиде на хируршка интервенција, а тоа беше...
video

Новиот сингл на Dua Lipa – New Rules

Британската пејачка со албанско потекло Дуа Липа го привлече вниманието на јавноста со дуетот со Шон Пол со песната "No Lies" а сега објави...

Најново

Дневен хороскоп за 24 Март (сабота)

ОВЕН ЉУБОВ: Потрудете се да го испочитувате договорот кој го имате со партнерот. Посветете внимание на важните ситници кои откриваат нечии намери РАБОТА: Важно е да...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 19.03 – 25.03.2018

ОВЕН ЉУБОВ: За другите ќе бидете интересни, заводливи и шармантни. Со сите тие карактеристики можете да остварите добри познанства, а можеби и многу повеќе. Не...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close