Музика

Повторно прави скандали: Раперката сними видео спот во кој се тркалаше полугола во црква!...

Се чини дека денешната уметничка слобода ги премина границите кои до сега беа речиси незамисливи. Новиот спот на популарната пејачка предизвика различни реакции, а некои...

Синот на Мајкл Џексон го воодушеви светот, пораснал во вистински фраер (Фото,Видео)

Парис Џексон, ќерката на кралот на поп музиката, Мајкл Џексон, често ја гледаме во јавноста, но тоа не е случај и со неговиот син...

Трета среќа: Денес се мажи Наташа Беквалац!

Поп ѕвездата во текот на денот по трет пат ќе "рипне во тавче", а многу од нејзините блиски пријатели ќе бидат тука за овој...

Емина Јаховиќ 10 години беше во прегратка на Мустафа, а еве во чија прегратка...

Пејачката Емина Јаховиќ, која неодамна се разведе по 10 години брак со Мустафа Сандал, и понатаму е многу активна на социјалните мрежи, каде што...

Шакира поради сериозни здраствени проблеми ја откажува турнејата!

Шакира (40), поради бавното закрепнување на гласна жица што претходно ја повредила, принудена е да ја откаже американската и канадската турнеја. Колумбиската пејачка денеска објави...

Потроши цело богатство за да личи како музичка ѕвезда! (Фото)

Брајан Реј (31) е опседнат со Бритни до тој степен што потроши богатството за да изгледа како неа. Досега направил повеќе од 90 третмани,...

Хари се откажа од бендот One Direction

Поранешниот член на групата One Direction, Хари Стајлс, одлучи да го избрише своето минато и не сака да го спомнува времето поминато во пополарната...
izvor-youtube

Саша Ковачевиќ под туш со згодна манекенка

Миленикот на женската публика Поп пејачот Саша Ковачевиќ деновиве го презентираше својот нов спот за песната "Kazes Ne". Поп пејачот спотот го објави во петокот....
video

Новиот сингл на Dua Lipa – New Rules

Британската пејачка со албанско потекло Дуа Липа го привлече вниманието на јавноста со дуетот со Шон Пол со песната "No Lies" а сега објави...

Кристина Агилера си најде ново хоби! – Фотографирање гола! (Фото)

Се појави во 90-тите и нејзината популарност беше огромна, соработуваше со најголемите светски имиња во музиката, а се проба и како актерка, потег кој...

Најново

Дневен хороскоп за 24 Март (сабота)

ОВЕН ЉУБОВ: Потрудете се да го испочитувате договорот кој го имате со партнерот. Посветете внимание на важните ситници кои откриваат нечии намери РАБОТА: Важно е да...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 19.03 – 25.03.2018

ОВЕН ЉУБОВ: За другите ќе бидете интересни, заводливи и шармантни. Со сите тие карактеристики можете да остварите добри познанства, а можеби и многу повеќе. Не...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close