ПОДОБРА И ОД КИМ КАРДАШИЈАН: Карлеуша “растури” во секси комбинација! (Фото)

ПОДОБРА И ОД КИМ КАРДАШИЈАН: Карлеуша "растури" во секси комбинација! (Фото)

Јелена Карлеуша во последната епизода на “Ѕвездите на Гранд”, “растури” со својот стајлинг, но и со облините.

😏

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Имено, популарната пејачка облече топ и хеланки, кои ги истакнаа нејзиниот задник и нејзините гради, облини на кои многу дами и завидуваат.

Сите погледи беа упатени кон Јелена, а многумина искоментираа дека Ким Кардашијан може да и завиди на задникот.

Loading...