Повторно прави скандали: Раперката сними видео спот во кој се тркалаше полугола во црква! (Видео)

Повторно прави скандали: Раперката сними видео спот во кој се тркалаше полугола во црква! (Видео)

Се чини дека денешната уметничка слобода ги премина границите кои до сега беа речиси незамисливи.

Новиот спот на популарната пејачка предизвика различни реакции, а некои то го нарекуваат скандалозно. Се работи за Иги Азалеа.

Раперката го сними видео спотот во црква во која се шета со полуголи гради во посебен стил. Но, ова не беше крајот на идеите на креативниот директор на спотот.

Иги менува неколку комбинации, при што една од нив е прилично добра, лежи меѓу свеќи кои формираат облик на ангел.

Loading...