Се појави снимка од Марија Шерифовиќ со долга коса и потпетици (видео)

Марија Шерифовиќ е една од најпознатите пејачки на овие простори. Овие денови на интернет кружи снимка која е постара од 10 години на која може да се види како изгледа оваа музичка ѕвезда пред 10 години со долга коса и со потпетици.

Станува збор за нејзиниот настап на телевизија Пинк. Погледнете како изгледала

 

Loading...