Синот на Цеца се соблече по боксерици и ги покажа мускулите. Жените останаа без здив (фото)

Вељко Ражнатовиќ со една фотографија покажа дека е подготвен за во риногот.

Вељко често објавува фотографии од напорните боксерски тренинзи. Припадничките на понежниот пол кои на социјалните мрежи го следат синот на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ. посебно ќе се израдуваат од неговата најнова објава.

Всушност Вељко позирал во бели боксерици додека ја мерел тежината.

Loading...