СИТЕ ЛУДУВААТ ПО ХОЛИВУДСКАТА УБАВИЦА, НО…Со еден детал ја згрози јавноста, никој не верува дека тоа си го дозволи! (Фото)

СИТЕ ЛУДУВААТ ПО ХОЛИВУДСКАТА УБАВИЦА, НО...Со еден детал ја згрози јавноста, никој не верува дека тоа си го дозволи! (Фото)

Селма Хајек ги изненади своите фанови кога се појави во едно неочекувано издание на еден настан.

Беше облечена во маица од познатиот бренд, чиј супервизор е нејзиниот сопруг, а еден детал падна во очите на јавноста.

Како и многу други познати личности кои не се срамат да ги покажат своите срамни влакненца на јавноста, фановите забележаа дека Селма не ги издепилирала рацете. На овој “тренд” склони се и Мадона, нејзината ќерка, Мајли Сајрус и многу други холивудски дами.

Иако ова си го дозволи, фановите повторно ја израдуваа со комплименти за нејзиниот стајлинг и изглед.