Свет

Ким Кардашијан направи ГОЛЕМА промена! Ова никој не го очекуваше! (Фото)

Ким Кардашијан (37) изгледа дека не може долго да поднесе една боја на својата глава, па често ја менува. Но, овој пат таа направи...

Шокантно: “Дадов 3,7 милиони долари за секс со Меган Фокс”

Бизнисменот Ју Мартин Ксу даде шокантни тврдења откако против една агенција поднесе тужба бидејќи премногу платил за "сексуални услуги" со жени "од врвот". Како што...

Адриана Лима без грам шминка на лицето (фото)

Сите знаеме дека Бразилката Адриана Лима зрачи со сексипилност и убавина. Каде и да се појави таа остава силен впечаток, но дали досега ја...

Кајли Џенер се пофали со поклон вреден 1,4 милиони долари (Видео)

Кајли Џенер веќе скоро месец дена ужива во најубавите моменти во животот т.е во моментите кои жените ја имаат најдобрата улога, а тоа е...

Живеела раскошно: Ќерката на Елвис го потрошила целото негово богатство

Лиза Мари Присли кога наполнила 25 години од својот татко наследила 100 милиони долари, а сега тврди дека и останале само уште 14.000 долари Елвис...

СЕ ВЕНЧАШЕ ЕМИЛИ РАТАЈКОВСКИ! – Неочекуваната венчавка ги изненади фановите! (Фото)

Една од најубавите манекенки на денешницта, Емили Ратајковски, се омажи во тајност, а никој незнаеше дека е во врска. Всушност изненадната венчавка со Сабастијан Бар-Меклауд...

Скандал ги тресе оскарите! Филмот “The Shape of Water” е плагијат?

Десет дена пред одржувањето на оскарите, поднесена е тужба за режисерот Гиљермо Дел Торо, продуцентот Даниел Краус и филмското студио Фокс. Против нив е...

Ги замолчи сите: Ана Николиќ со една фотографија покажа дека повторно е иста како...

Ана Николиќ зад себе остави навистина бурен период од животот. За време на бременоста таа значително се здебели, па после породувањето и беше навистина...

Систин Сталоне: Порасна и се расоблече пред камерата! (Видео)

Ќерката на славниот актер Силвестер Сталоне, Систин, позираше во минијатурен црвен костим за "Love" магазинот. Многумина сметаат дека ова е нејзиното најжешко издание досега,...

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно?

Откако во јавноста се рашири вестта дека Џенифер Анистон се разведе, веднаш почнаа да кружат шпекулации дека Бред Пит и Џенифер Анистон повторно ќе...

Најново

Дневен хороскоп за 17 Март (Сабота)

ОВЕН ЉУБОВ: Бидете искрени во друштво на личноста која добро ги познава вашите слабости. Нема потреба да глумите некоја друга улога. РАБОТА: Деловните дилеми можете да...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп за 12.03 – 18.03.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Конечно ќе се чувствувате побезбедни во вашата врска. Ќе бидете подготвени за различни лудории, па дури и ризици, бидејќи знаете дека парнерот ве...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close