web analytics

Свет

Леонардо ДиКаприо има нова девојка! 18 години помлада

Познатиот глумец Леонардо ДиКаприо повторно покажа дека манекенките му се слабост. Тој повторно заплива во нова емотивна романса со манекенката и фото модел Елизабет...

Џенифер Анистон повторно се разведува: Фановите тврдат дека ТОЈ е вистинската причина!

Американската актерка Џенифер Анистон (49) ја изненади светската јавност со објавата за развод од нејзиниот втор сопруг, Џастин Теру (46). Парот беше во брак две...

ЛУД СВЕТ: Ким Кардашијан ја наговори својата 4 годишна ќерка да ја слика топлес!...

Ким Кардашијан на Инстаграм објави топлес фотографија, која ја сликаше нејзината четиригодишна ќерка, Норт Вест, чиј одраз е забележан во огледалото. Познатата старлета и не...
Џенифер Лопез instagram

Џенифер Лопез и без шминка изгледа одлично (Фото)

Латино дивата Џенифер Лопез откако е во врска со бејзбол играчот Алекс Родригез изгледа се поубаво. Таа на нејзиниот инстаграм профил објави слики на...
Никол Шерцингер

Никол Шерцингер покажа дека е во топ форма

Пејачката Никол Шерцингер која што ни е позната како поранешна членка на групата Pussycat Dolls во јавноста го сподели својот начин на живот. - Кога...

Девојката од спотот на Деспасито, направи вистински бум на доделувањето на Греми наградите (Видео)

Вчера се одржа доделувањето на Греми наградите, а признанието за најдобра песна овој пат отиде во рацете на Бруно Марс за песната "That's What...

Меланија Трамп остана без признание

За Меланија Трамп можете да мислите и да кажете многу работи, но неспорно е дека има вкус (и стил) и дека секогаш е убаво...

Меланија Трамп на 12ка штикла ги воодушеви сите

Првата дама на САД, Меланија Трамп направи вистински БУМ со нејзиното појавување во Охајо. Првата дама носеше штикла 12ка и прекрасен фустан со кој...
Алекса Блис

Дали може да погодите со што се занимава оваа прекрасна русокоса

26 годишната Алекса Блис е прекрасна русокоса која што дефинитивно ги следи модните трендови, но дали според фотографиите можете да погодите со што се...

Кајли Џенер ги сподели првите фотографии од бебето на Ким Кардашијан

Кајли Џенер ги објави првите фотографии од бебето на Ким Кардашијан и Каније Вест. Ова се првите фотографии во јавност од нивната ќерка Чикаго...

Најново

Дневен хороскоп за 22 Февруари (четврток)

ОВЕН ЉУБОВ: Ви пречи чувството на монотонија кое се појавува во односот со саканата личност и впечатокот дека сте запоставени во нечии планови. РАБОТА: Чувствувате потреба...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 19.02 – 25.02.201

ОВЕН ЉУБОВ: Без оглед на тоа што ви се намалува љубовното расположение, во срцето сепак ќе имате малку задоволство. Можеби нема да има многу љубовни...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close