web analytics

Свет

Џеј Ло во кратко фустанче со кое што ги воодушеви сите (Фото)

Џенифер Лопез се појави во кратко фустанче на промоцијата на натпреварувањето "World of Dance" во кое што ќе биде дел од жирито. "World of Dance"...

Дру Баримор: Мајка ми ме носеше на забави, а на 13 години пробав кокаин

Глумицата Дру Баримор која што светската слава ја доби кога имала само 7 години т.е во далечната 1982 година глумејќи во популарниот филм E.T...

Анџелина Џоли вљубена во “Тор”

Глумицата Анџелина Џоли (42) и глумецот Крис Хемсворт (34) кој што во јавноста остана познат по улогата на Тор во истоимениот филм, се најдоа...

Лејди Гага поради болест откажа 10-ина концерти

Американската поп пејачка Лејди Гага со соопштение на Твитер ги информираше своите фанови дека ги откажува последните 10-ина концерти во Европа поради проблеми со...

Се враќа во игра: Адријана Лима ја објави најжешката фотографија досега!

Додека целиот свет шпекулира за емотивната врска со турскиот писател, Адријана Лима ги игнорира медиумите и продолжува да го прави тоа што најдобро го...

Актерката го покажа своето лице без шминка: Фановите воодушевени (фото)

Во време кога се врши обработка на фотографиите кога лицето им е прекриено со "тешка" шминка, вистинско воодушевување е да се види некоја позната...

10 познати личности кои навистина многу ја зголемиле телесната тежина (фото)

Многу често ѕвездите се осудувани поради различни причини, но најчесто тие се осудувани поради својот физички изглед. Понекогаш актерите мора да се здебелат поради...
Чак Норис

Чак Норис преживеал два инфаркта

Американскиот глумец Чак Норис минатиот месец преживеал два инфаркта во рок од 45 минути јавува Радар Онлајн. Како што пишува порталот глумецот првиот инфаркт го...

Исполнета и последната желба на Хју Хефнер

Основачот на магазинот Плејбој после неговата смрт имал само една желба, а тоа е да биде погребан веднаш до Мерилин Монро. Таа желба му...
Ready Player One

Сонот на секој гејмер ? (Видео)

Стивен Спилберг го сними филмот "Ready Player One", по хит романот на Ернест Клајн, чија приказна е сместена во 2045 година. Романот следи гејмер тинејџер,...

Најново

Дневен хороскоп за 22 Февруари (четврток)

ОВЕН ЉУБОВ: Ви пречи чувството на монотонија кое се појавува во односот со саканата личност и впечатокот дека сте запоставени во нечии планови. РАБОТА: Чувствувате потреба...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 19.02 – 25.02.201

ОВЕН ЉУБОВ: Без оглед на тоа што ви се намалува љубовното расположение, во срцето сепак ќе имате малку задоволство. Можеби нема да има многу љубовни...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close