Г-дин Греј откри тајна од снимањето на филмот “Fifty Shades Freed”

Џејми Дорнан или познат како Г-дин Греј од филмот “Fifty Shades Freed” , откри дека неговата парнерка во филмот Дакота Џонсон го научила како на брз и едноставен начин да и ги симне гаќичките.

loading...

Како што изјавил Џејми тој имал проблем со спуштањето на гаќичките на неговаа партерка во филмот, но неговата партнерка Дакота го научила како тоа да го направи побрзо и понежно.

= Мислев дека подобро е Дакота да ми објасни како би го направил тоа побрзо него режисерот. Верувам дека постои секси начин за соблакање на женските гаќички. Постои многу поосетлив и посексуален начин тоа да го направите. Со палецот нежно повлечете на страна, а потоа спуштете ги надоле. – откри Џејми во ТВ шоуто на Конан О’брајан.

Воедно во јавноста многу се шпекулираше за тоа дека режисерите му нуделе огромна сума на пари тој да го покаже својот пенис во филмот, но како што изјавил тој тоа било непотребно.

– Тоа не се случи, но секако не би прифатил. Доста го гледавте мојот задник и тоа не ми пречи. Ги видовте и градите на Дакота, би ги покажал и јас моите да ги имав 😀 , но сепак мислам дека не требаше да го покажам мојот пенис. Сепак ние не снимамве порно филм, иако многумина мислат така. – додал глумецот во интервјуто.

Тој исто така додал дека носел специјална торбичка за неговиот пенис, но голема 😀 .

 

loading...