Погледнете како изгледаат холивудските ѕвезди кога тотално ќе полудат (Видео)

Познатите американски пејачки можат да се пофалат голема популарност, пари, базени, луксузни вили и многу други работи. Поради овие работи нив секојдневно ги следат папараци, а тие мораат нон-стоп да се смешкаат и да изгледаат убаво, но сепак на интернет се појави компилација на која што познатите пејачки се извадени од такт т.е тотално полудени.

loading...

Инаку на оваа компилација можевте да ги видите Кејти Пери, Ријана, Ариана Гранде, Мајли Сајрус, Мадона, Бритни Спирс, Ники Минаж итн.

loading...