Цеца Ражнатовиќ ги намали градите! – Оперирана во строга тајност! (Фото)

Цеца Ражнатовиќ ги намали градите! - Оперирана во строга тајност! (Фото)

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ беше оперирана во строга доверливост пред две недели.

Кон крајот на јануари, пејачката отиде на хируршка интервенција, а тоа беше поради намалување на градите.

❤️

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

loading...

Цеца изјави дека има голема доверба во белградската клиника, па затоа се одлучила за оваа операција.

Пејачката се опоравуваше само неколку дена, а како изгледаат нејзините нови гради, е видливо на оваа слика.

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Ражнатовиќ веќе ги намали своите гради поради здравствени причини, а сега промената е уште подрастична.

loading...