Цеца Ражнатовиќ заблеска во студиото на Гранд, па прошета со новата фризура (фото)

Фолк ѕвездата била гостинска на снимањето на новата емисија “Никогаш не е доцна”

Во една од наредните епизоди на емисијата “Никогаш не е доцна” ќе ја гледаме и Цеца Ражнатовиќ. Фолк ѕвездата ќе биде дел од жирито заедно со својот колега Ацо Пејовиќ.

Loading...