web analytics

Забава

Сара Сејферт девојката која што се прослави со тверкање – во нов спот (Видео)

Младата девојка Сара Сејферт од Вуковар која што се прослави со тверкање во шоуто "Суперталент" се повеќе ги изненадува своите фанови. Овој пат таа...

13 комични илустрации кои докажуваат дека жените никој неможе да ги сфати

Лиса е шармантна, малку проблематична но и фина девојка. Таа е класичен пример за контроверзната природа на секоја жена. Таа живее со момчето и...
интернетот

Татко ја снимил својата ќерка која веднаш го освоила интернетот (Видео)

Кога ќе го видите нејзиниот потег ќе бидете воодушевени. Интернетот полуди по видео снимката од ова девојче и тоа поради многу очигледна причина. Таткото ја...

Што гледате на сликата? Тоа открива во каква ситуација се наоѓате

Дали моментално се чувствувате малку несигурно и ви треба нечија заштита или пак сте слободни и незавнисни? Оваа илустрација го открива тоа и ќе...
фармерки

Апсолутно најбизарниот тренд досега! Овие фармерки не го прикриваат ни задникот ни меѓуножјето (Фото)

Еден од новитетите на "Asos" се фармерки за кој неможеме да бидеме сигурни дали воопшто можеме да ги наречеме фармерки. Минатата година беше во знак...
тетоважи

Трендови на тетоважи кои сакаме да ги заборавиме што е можно побрзо (Фото)

Трендовите се нешто што неизбежно го следиме, но кога се во прашање тетоважите има некои трендови кои сакаме што поскоро да ги заборавиме. Лоша тетоважа,...

Најмладата баба на светот има 36 години и изгледа прекрасно (Фото)

На нејзиното тело и лице не постои ниту една трага со која што оваа жена ќе може да ја наречете баба. Кери Хилтон има 36...

Жешко видео: Во Лас Вегас одржана борба од соништата!

Луѓето станаа големи фанови на ММА борбите, а кој друг ако не Лас Вегас не го измени тоа и не го направи да изгледа...

Ова е знак дека имате висок IQ

Студијата спроведена на Универзитетот во Рочестер открива како на едноставен начин да проверите колкав IQ има некоја личност со помош на визуелна задача. Едноставна вежба...

7 Ситуации кои докажуваат дека среќата не е мит! (ФОТО)

Ние постојано чувствуваме дека нешто лошо се случува. На пример, испраќате е-пошта до шефот (поради некоја чудна причина), и наместо да пишувате "господине", автокоррекцијата...

Најново

Дневен хороскоп за 20 Јануари

ОВЕН Денешниот ден најубаво е да го преспиете. Не се обесхрабрувајте, има луѓе околу вас кои знаат да ја ценат вашата личност и неизмерно ве...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 15.01 – 22.01.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Контактите ќе бидат бројни, но нивниот карактер во емотивна смисла најчесто ќе биде површен. Затоа, за љубовта повеќе ќе зборувате отколку што ќе...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close