web analytics

Забава

Кога сонот преовладува (Видео)

Малечката Јања има проблем. Сака да јаде грицки но сонот не и дозволува. Се борела... се борела... Грицкала, но играта со сонот како да нема...
video

Љубовна тепачка низ бразилските улици! (Видео)

Очигледно е недоразбирањето помеѓу нив двајца, но кој на кого  погрешил проценете сами! Погледнете ја оваа семејна "терапија". https://youtu.be/De6FI13zRY0

Не си играј со оган, може да се запалиш! (Видео)

Не си играј со оган - е стара изрека, бидејќи кој си игра со оган и ќе изгори. Оваа девојка баш се заиграла,...

Како да се сокриете од кондукторот ако немате карта

Младиот Холанѓанец Даниел и неговата пријателка Ирена смислиле оригинален начин за да се возат во воз без карта. Погледнете го видеото. ...

Девојка од Тајланд може сама да пее дует (Видео)

Еден од феномените во светската потрага по таленти е оваа девојка од Тајланд. Nantita Khumpiramon може да пее машки и женски вокал и...
video

Играше видеоигра и наеднаш доживеа Хорор (Видео)

Гејмерот играше страшна видеоигра која што ја стримуваше во живо на интернет, но наеднаш му се случи и хорор во вистинскиот живот... https://clips-media-assets.twitch.tv/25811675040-offset-5132.mp4
Pekolot

Пеколот постои и на земјата (Фото)

Овие неколку фотографии покажуваат дека пеколот постои и на земјата. Сите фотографии се оригинални и не е користен photoshop. {gallery}interesno/pekolot-postoi{/gallery}
Крокодил против Слон

Крокодил против Слон жестока борба (Видео)

Деновиве на интернет со голема брзина се шири видеото на кое што борба имаат Крокодил и Слон. Жестоката борба се случила во националниот парк...

Местото каде што најмногу се плашите да влезете ги открива вашите препреки, вистинската личност...

"Местото каде што се плашите да влезете го чува богатството кое го барате" се зборовите на Џозеф Кампбела, американски историчар и писател кој извршил...

Според датата на раѓање дознајте кој е вашиот АНГЕЛ ЧУВАР

Вашиот ангел чувар е со вас од моментот на вашето раѓање и без оглед на личноста, ви помага во формирање на судбината. Секој има...

Најново

Дневен хороскоп за 22 Февруари (четврток)

ОВЕН ЉУБОВ: Ви пречи чувството на монотонија кое се појавува во односот со саканата личност и впечатокот дека сте запоставени во нечии планови. РАБОТА: Чувствувате потреба...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 19.02 – 25.02.201

ОВЕН ЉУБОВ: Без оглед на тоа што ви се намалува љубовното расположение, во срцето сепак ќе имате малку задоволство. Можеби нема да има многу љубовни...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close