web analytics

Забава

Проверете ја должината на показалецот и дознајте каков живот ќе имате

Оваа студија е објавена од Оксфордскиот универзитет и според истражувањето показалецет дава прилично јасен увид во нечија личност и нејзините особини. За почеток исправете ја...

Илузионистот го излуди! Не можеше да поверува! (Видео)

"Ryan Tricks" учесник во британскиот Суперталент, повторно го привлече вниманието кон себе. Ако не прашувате нас "Ryan Tricks" сеуште го нема зафатено славата која...

Неверојатни фотографии од жени пред и после шминкање

Совршениот изглед, мазната кожа, поните усни, долгите трепки - се сон на секоја жена. Но за да го постигнете ова на вас не ви...
contrex_reklama.jpg

Како жените најлесно да изгубат калории (Видео)

Погледнете на кој начин жените можат да изгубат најголем број на калории.Ова е најновата реклама за минералната вода Contrex Секоја...
video

Преслатка анимација на “Гугл“ за Св.Валентин (Видео)

Како што е веќе вообичаено и “Гугл“ на свој начин ги одбележува позначајните датуми во светската историја, па на тој начин дава свој придонес...

Навистина е лесно да се измами човечкото око

Веќе навикнавме на необични и бизарни снимки од Јапонија, но овој пат ова е нешто друго. Иако изведувачот се фали дека не сранува...

12 најнесоодветни Disney фотографии

Погледнете ја оваа интересна галерија со дванаесет најнеобични фотографии со јунаците од Disney.          {gallery}interesno/Disney{/gallery}  

Неверојатно: Ваков овчар сеуште не сте виделе (Видео)

Петгодишниот зајак, Champis, од Шведска научил како да ги собира овците. Тој стана вистинска интернет сензација поради својата способност, за која неможат да...

Три годишниот Џонатан во изведба на Бетовен

Ова е 3 годишниот Џонатан кој го издевува 4-тото движење од 5-тата симфонија на Бетовен. Ова парче е изведено од Херберт вон Карајан...

Најлошиот новогодишен огномет (Видео)

Стотина луѓе ја славеле Новата година на плажата Хуа Хин во Тајланд и се било совршено... Се било совршено до...

Најново

Дневен хороскоп за 22 Февруари (четврток)

ОВЕН ЉУБОВ: Ви пречи чувството на монотонија кое се појавува во односот со саканата личност и впечатокот дека сте запоставени во нечии планови. РАБОТА: Чувствувате потреба...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 19.02 – 25.02.201

ОВЕН ЉУБОВ: Без оглед на тоа што ви се намалува љубовното расположение, во срцето сепак ќе имате малку задоволство. Можеби нема да има многу љубовни...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close