web analytics

Клипчиња

Се доближила до кафезот од лавот кој го одгледала: Неговата реакција била неверојатна (видео)

Жена од Колумбија го нашла лавот додела уште бил мал. Тој бил повреден и на граница на смртта. Одлучила да го земе со себе...

Таткото на генијален начин ја натерал својата ќерка да прооди (видео)

Секој родител знае дека понекогаш е потребно да се подмити детето за да направи нешто што сакате. Без разлика дали ќе му ветите играчка ако...
Тетовирал

Никогаш нема да го заборави овој момент: Тетовирал девојка, а потоа се случил вистински...

Налистата на работи кои вечно траат, тетоважите се на самиот врв. Има луѓе кој со гордост ги носат а има и некои кои не...

Го оставила бебето со своето куче: Кога се вратила дома видела сосема неочекувана сцена...

Ако постои некоја работа која секој родител ја посакува, тоа е уште еден пар раце кои ќе помогнат за да се смири бебето да...
Ајфон и Самсунг

Ставил Ајфон и Самсунг во врела вода – еден преживеал, што мислите кој ?...

На популарниот Јутјуб канал "TechRax" се наоѓа тест во кој Самсунг и Ајфон се ставени во чинија со врела вода. Телефоните биле во функција, тоа...

Вака изгледа дното на бунарот (Видео)

Дали некогаш сте се запрашале како изгледа дното на бунарот? Доколку сте сакале да дознаете сега можете да дознаете од ова видео кое што...

Бебе си најде совршено превозно средство (видео)

Не сме сигурни дали бебето само пронашло дека машината за чистење може да послужи како превозно средство, но на него тоа му се допадна......

Без срам: Пејачка, сексот со дечкото, го пренесуваше во живо на инстаграм! (Видео)

Раперка привлече големо внимание со својата последна објава на Твитер. Имено, Карди Би веќе одредено време не беше на сцената, а откако се искачи на...

Еве како се славела Новата Година пред 50 години во Скопје (Видео)

Ни останаа уште неколку дена до најлудата ноќ, прославата на Новата Година. Ве потсетуваме како тоа изгледаше пред 50 години во нашето драго Скопје... https://www.youtube.com/watch?v=ntgr7ZggxDw

Скокаше и трчаше по работ на 80 катница во Дубаи (Видео)

Најпознатиот британски и светски акробат Дејвид Нелмс, овојпат ги покажа своите вештини на крововите на Дубаи. Тој неговиот перформанс го извел на една 80 катница...

Најново

Дневен хороскоп за 20 Јануари

ОВЕН Денешниот ден најубаво е да го преспиете. Не се обесхрабрувајте, има луѓе околу вас кои знаат да ја ценат вашата личност и неизмерно ве...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 15.01 – 22.01.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Контактите ќе бидат бројни, но нивниот карактер во емотивна смисла најчесто ќе биде површен. Затоа, за љубовта повеќе ќе зборувате отколку што ќе...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close