Клипчиња

Се доближила до кафезот од лавот кој го одгледала: Неговата реакција била неверојатна (видео)

Жена од Колумбија го нашла лавот додела уште бил мал. Тој бил повреден и на граница на смртта. Одлучила да го земе со себе...

Бебето цврсто спиеше, мајката му пушти музика: Еве зошто малиот стана хит на интернет!...

Не постои подобар начин од овој за да се започне денот. Ова бебе спие, но кога ќе дојде времето за будење, родителите знаат како...

Бебе родено само по 21 недела стана вистински хит – Погледнете како изгледа сега!...

Кога една жена е во 20-тата недела од бременоста тоа значи дека половина од бременоста е завршена. Некои жени уште тогаш почнуваат да се...

Марк Ентони и Вил Смит направија луда забава на луксузна јахта: Заиграа салса и...

Марк и Вил направија луда забава на јахта, а колку добро се забавуваа сведочи нивното видео кое се појави на Инстаграм. Актерот Вил Смит се...

“Фантастична” реакција на жената, која ја удри автомобил на пешачки премин (Видео)

Како пешаци, секогаш треба да бидеме свесни за семафорите и да ја поминуваме улицата исклучиво на пешачкиот премин. Сепак, понекогаш ова не е доволно,...

Ќе ве насмее до солзи: Девојчето сакало сестричка, но добило братче (Видео)

Кога тригодишното девојче од Велс дознало дека нејзината мајка е бремена т.е дека ќе добијат бебе, одма посакала да има сестричка. Меѓутоа не испаднало...
Тетовирал

Никогаш нема да го заборави овој момент: Тетовирал девојка, а потоа се случил вистински...

Налистата на работи кои вечно траат, тетоважите се на самиот врв. Има луѓе кој со гордост ги носат а има и некои кои не...

Ова девојче е хит: Ако не знаете како се прави бебе, таа ќе ви...

Четири годишното девојче објасни како настануваат бебињата и стана хит на социјалните мрежи. Погледнете го видеото и научете нешто... https://rumble.com/embed/vy9x5/

Пејачката не се појави на кошаркарскиот натпревар. Полицаец го зема микрофонот и ја фасцинираше...

За Американците, можноста да се испее национална химна на голем настан е многу голема работа, и секој е многу задоволен да ја прифати понудата....

ТРИК КОЈ ЌЕ ГИ ВООДУШЕНИ СИТЕ МАЈКИ: Еве како да направите влажни марамици за...

Една мајка дојде до идеја да се направат влажни марамици од тоалетна хартија, која нема да ја оштети нежната детска кожа. Со оглед на тоа...

Најново

Дневен хороскоп за 12 Мај (Сабота)

ОВЕН Ниту односот со деловните соработници ниту односот со шефовите денес ќе биде лесен. По извесно е дека ќе се обидете да се вклопите, но...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 07.05 – 13.05.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Наредните денови добро ќе се забавувате и ќе бидете без притисок од тоа дека нешто морате да направите. Ќе уживате со партнерот. Спонтаноста...
Close