Клипчиња

Ова ве очекува, доколку на вашата девојка и ставите вијагра во пијалокот! (Видео)

Добра идеја, добра забава. Дечкото ја "изненади" својата девојка со еден поинаков "подарок". Овој човек сигурно не беше при здрав разум кога и стави на...

ТЕСТ: Ако го знаете одговорот на овие две прашања тогаш вие сте генијалец или...

Во интересната снимка објавена на Youtube се поставени две прашања кои може да ви помогнат да се запознаете себе си малку подобро. Авторите тврдат дека...

“Фантастична” реакција на жената, која ја удри автомобил на пешачки премин (Видео)

Како пешаци, секогаш треба да бидеме свесни за семафорите и да ја поминуваме улицата исклучиво на пешачкиот премин. Сепак, понекогаш ова не е доволно,...

Додека тие имаа жесток секс на покривот на факултетот, колегите навиваа се појако и...

На нивна несреќа, еден од нивните колеги ги сними со мобилен телефон, додека тие разменуваат нежности Заљубени азиски студенти се препуштија на страста на покривот...

Да, вистина е….Пикнете го вашиот полнач во кромид и наполнете ја батеријата! (Видео)

Мислите дека вакво нешто не е можно - да го наполните вашиот мобилен телефон со помош на кромид!? Не кажувајте втор пат... Се што ви...

НЕРЕАЛНО: ОВАА МАЧКА не е од ОВОЈ СВЕТ! (Видео)

Паркур, добро познатата вештина, која ги отфрла сите закони на физиката - не е својствена само за луѓето. Со акробација, главниот актер на ова видео...

Секс на работно место! (Видео)

Тинејџери снимиле двајца работници воедна продавница во Велика Британија, како имаат секс додека им трае работното време. Младиот пар одлучиле малку да си поиграат во...

Ма каков судија, МЕЧКАТА е главна: Мечот започнува тогаш кога мечката ќе даде знак!...

Смешна фотографија од мечка која дава знак за почеток на натпревар, наместо судијата, го обиколи светот. А, доколку се прашувате кој се сети за ваква...

Жена роди 11 бебиња без царски рез! (Видео)

42-годишна жена роди 11 здрави бебиња, додека докторите останаа без текст откако беа сведоци на ова чудо. Марија Фернандез изјави дека има проблеми со забременувањето,...

Забавен експеримент – Менекенка прошета само по гакички низ трговски центар, а никој не...

Манекенката Марија Лучоти беше дел од еден мн интересен експеримент. Имено, двајца уметници целосно го обоија нејзиното тело и така ја "облекоа", додека на...

Најново

Дневен хороскоп за 15 Јули (недела)

ОВЕН ЉУБОВ: Непотребно инсистирате на лично докажување пред саканата личност. За промена, покажете повеќе суптилност и нежност во блиските средби. РАБОТА: Доколку постојат отежнати околности во...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 25.06 – 01.07.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Венера во вашето поле на сериозни емоционални и брачни партнерства оваа недела е во некои навистина убави и стабилни аспекти, па сега е...
Close