Клипчиња

Пијана жена за малку се спаси од возот (Видео)

Кога ќе го погледнете видеово нема да ви се верува колку среќа имаше оваа жена. Таа се спаси да биде удрена од страна...

Кој плаче човекот или некое бебе!? (Видео)

Сме сретнале многу луѓе кои се фалат со совјот талент за имитирање. Многумина од нив имитираат други особи, животни и инструменти. Но oвој...

За малку ќе беше доручек на китот (Видео)

Секој спорт е опасен на свој начин, така и сурфањето е опасен спорт. Оваа сурферка за малку можеше да стане „доручек“ на еден...

Ужасно суштество се роди во Кина: Прасе кое има шест нозе и две опашки!...

На интернет се појави видео на кое се гледа прасе со шест нозе и две опашки кое е родено во Кина. Прасето е старо...
video

Куче кое работи како доставувач на сметки (Видео)

Кучето Maizey и помага на секретарката во ветеринарната болница. Кога секретарката ќе го повика лабрадорот Maizey, тој подготвено се јавува за извршување на задачите. Таа...
таксист

Судар на џип и такси!!! (видео)

Руската полиција го бара Антон Томилов (26) бидејќи со својот џип го удрил такси возилото и го убил возачот и побегнал од местото...

Дали овие гради се најголеми на светот? (видео)

Стриптизетата Челси Чармс е горда сопственичка на гради поради кои неможе да седне на маса, да мине низ тесни ходници, или да оди...

Лудо заљубена мачка во куче! (Видео)

Интересно видео во кое очигледно се случува нешто несекојдневно, мачка е заљубена во куче. Ова ситуација е многу ретка но вистинита. Погледнете како мачката...

Роналдињо игра со 50 Сент (видео)

Бразилската фудбалска ѕвезда Роналдињо кој и понатаму има неизвесна иднина во фудбалот бидејќи сеуште не се знае дали Милан ќе сака да го...

Жените револтирано го враќаат ударот (видео)

Изјавата на еден полицаец ги разбеснила жените. Сега припадничките на понежниот пол од Канада до Велика Британија се облекуваат и по тој повод...

Најново

Дневен хороскоп за 12 Мај (Сабота)

ОВЕН Ниту односот со деловните соработници ниту односот со шефовите денес ќе биде лесен. По извесно е дека ќе се обидете да се вклопите, но...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 07.05 – 13.05.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Наредните денови добро ќе се забавувате и ќе бидете без притисок од тоа дека нешто морате да направите. Ќе уживате со партнерот. Спонтаноста...
Close