Клипчиња

Можете ли да поверувате дека ова е кондом? (Видео)

Премногу е тесен, не ми одговара... се честите коментари на мажите кои сакаат да го избегнат користењето на кондомите. Група пријатели од САД направила едноставен...

Културна мечка ги поздравува патниците(Видео)

 Возењето покрај паркот, за едно семејство ќе стане вистинско доживување. Кога виделе голема мечка како стои покрај оградата застанале пред неа. ...

Масовна тепачка на полуголи девојки (Видео)

Полицијата од Флорида е во потрага по девојките кои учествувале во масовната тепачка на полуголи девојки на една бензиска пумпа. ...
novapesna

Елвир Мекиќ ft. Тони Зен – Ич не ме боли (Спот)

Промоција на најновиот спот на Тони Зен и Елвир Мекиќ за песната "Ич не ме боли"!!! Погледнете.   http://www.youtube.com/watch?v=fZGdlxEsepU

10 најдобри интерактивни билборди (видео)

Огласните билборди се само дел од позадината на модерниот и урбан начин на живот. Предизвикот за луѓето кои ги измислуваат рекламите е да...

Седнала и ги раширила нозете пред Мона Лиза. Сите шокирано гледале во нејзиното меѓуножје...

Оваа уметничка сличен перформанс има направено неколку пати Уметничката ги шокирала посетителите на музејот Лувр, кога пред Мона Лиза ги раширила нозете и почнала да...

Дали знаевте дека можете да заработите многу пари, гурајќи луѓе во јавен превоз! (Видео)

Професионалните гурачи на луѓе во јавниот превоз, секојдневно им помагаат на патниците да влезат во возовите. Има различни тактитки: од гурање со рамо до...

ХИТ НА ДЕНОТ: Погледнете го ова пингвин селфи! Ќе ви го разубави денот! (Видео)

Правењето селфи и тoa како е популарно помеѓу луѓето, но кога ќе видите селфи на два пингвини од Антарктикот, ќе се воодушевите. Ова забавно видео...

Марк Ентони и Вил Смит направија луда забава на луксузна јахта: Заиграа салса и...

Марк и Вил направија луда забава на јахта, а колку добро се забавуваа сведочи нивното видео кое се појави на Инстаграм. Актерот Вил Смит се...
Rihanna

Rihanna – S&M (Спот)

Премиерно ви го презентираме новиот спот на Rihanna за песната "S&M" . Песната е трет сингл од платинум дискот на пејачката . ...

Најново

Дневен хороскоп за 15 Јули (недела)

ОВЕН ЉУБОВ: Непотребно инсистирате на лично докажување пред саканата личност. За промена, покажете повеќе суптилност и нежност во блиските средби. РАБОТА: Доколку постојат отежнати околности во...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 25.06 – 01.07.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Венера во вашето поле на сериозни емоционални и брачни партнерства оваа недела е во некои навистина убави и стабилни аспекти, па сега е...
Close