Слики

Заедничкиот живот прикажан преку илустрации (Фото)

Заедничкиот живот знае да биде мног досаден, но и многу интересен. Кога живеете заедно се случуваат секакви случки. Јехуда Давир и неговата креативна сопруга...

Убаво е кога жените носат хеланки! (Фото)

Жените со задоволство носат хеланки, бидајќи се удобни, а мажите со задоволство ги гледаат, бидејќи ова тенко парче ткаенина воопшто не остава простор за...

15 омилени актери од вашата младост кои денес нема да ги препознаете

Кога гледате ТВ серии многу години, имате чувство дека тие линови никогаш нема да се променат и такви ви остануваат во сеќавањето. Ликовите остануваат...
животни

Дали за 60 секунди ќе успеете да ги пронајдете сите 9 животни ? (Фото)

На прв поглед делува како да се раобти само за слон. Но кога ќе ја погледнете повнимателно треба да пронајдете девет животни. Првите пет...

КАКВА МАЈКА, ТАКВА ЌЕРКА: Овие фотографии сигурно ќе ви го разубават денот! (Фото)

Односот меѓу мајката и ќерката е навистина специфичен. Иако и двајцата родители се многу важни за растењето на детето, мајките сѐ уште имаат посебна...

Гледате гола жена и мачка на сликата? Имате валкана имагинација, погледнете повторно! (Фото)

На прв поглед, сè е јасно, силуета на жена со кадрава коса и мачка која стои на прозорецот. Таа е свртена со нејзиниот грб...

ФОТОГРАФИИ КОИ ЌЕ ВЕ ОСТАВАТ БЕЗ ЗБОРОВИ! Ова се НАЈЛОШИТЕ РОДИТЕЛИ на светот! (Фото)

Да се биде родител е за многу најубаво чувство во светот. Повеќето родители ќе се согласат дека растење на дете не е лесна работа....

10 Луѓе за кои е тешко да се поверува дека навистина постојат! (Фото)

Живееме во еден чуден свет. Се среќаваме со многу нешта и луѓе кои нè зачудувуваат, а ние често не можеме да поверуваме дека тие...

Бебе го копираше својот вујко манекен, а неговите пози го освоија светот! (Фото)

Сите заслуги одат за мајката на бебето, која забележала одредени сличности во позите на својот син и нејзиниот брат кој работи како модел. Фотографиите...

10 Фотографии кои добро ќе си поиграат си вашиот мозок! (2 Дел)

Дали сте подготвени да го испробате вашиот мозок? Фотографиите ќе ве натераат повторно да ги погледнете. Ние ви претставуваме 10 такви фотографии! Погледнете ја галеријата и...

Најново

Дневен хороскоп за 24 Јуни (недела)

ОВЕН Прашањата на срцето ќе ви станат јасни. Знаете што треба да превземете за да расќистите некоја ситуација или нешто да заборавите. Пријателството и љубовта...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 18.06 – 24.06.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Многумина же уживаат, бидејќи одамна не уживале. Можностите за зближување ќе бидат скоро секојдневни.Ако сте сами, облечете се и излегувајте меѓу луѓето. Тие...
Close